zdjęcie tablicy i kredy ilustrujące artykuł Oferty tygodnia - stypendia i konkursy2

2.09.2022

Oferty tygodnia – stypendia i konkursy

Oto oferty tygodnia – stypendia i konkursy na MojeStypendium.pl. W zestawieniu znajdziecie przede wszystkim stypendia dla studentów, uczniów, ale też dla artystów i przyszłych lekarzy.

Co nowego na MojeStypendium.pl?

Przede wszystkim, we wrześniu wystartował sezon na stypendia. Jesień, to czas, gdy ofert stypendialnych jest najwięcej. By niczego nie przegapić, dobrze jest zapoznać się z przygotowanym przez nasz zespół dla Was zestawieniem wrześniowych stypendiów krajowych.  Serdecznie polecamy!

Prócz tego zwracamy też Waszą uwagę na Program Stypendialny Akcelerator Fundacji Inter Cars.  Założeniem tego stypendium jest wsparcie rozwojowe, edukacyjne i finansowe dla młodzieży, która swoją przyszłość wiąże z motoryzacją lub logistyką. Laureaci stypendium, oprócz otrzymania pomocy finansowej, będą mogli rozwijać swoje umiejętności, biorąc udział w profesjonalnych szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Fundację Inter Cars.

Stypendialne nowości w Polsce

Po pierwsze, zobaczcie aktualne propozycje stypendiów krajowych:

A może szukacie innych stypendiów krajowych? Zajrzyjcie do naszej wyszukiwarki!

Nowe stypendia zagraniczne

Po drugie, zapraszamy do przejrzenia ofert stypendiów wyjazdowych:

Natomiast inne oferty stypendiów zagranicznych znajdziecie w prowadzonej przez nas bazie.

Zestawienie konkursów

A po trzecie, polecamy ciekawe konkursy:

W naszej bazie czekają na Was także inne oferty konkursów!

Propozycje staży

Na zakończenie, zerknijcie na propozycje stażu:

Newsletter – najciekawsze oferty

Czy subskrybujecie Newsletter Moje Stypendium? To prosty sposób, aby co około trzy tygodnie możecie otrzymywać najciekawsze, wybrane przez nas oferty stypendiów i konkursów! Serdecznie polecamy

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.