zdjęcie grzybów ilustrujące artykuł Stypendia w Polsce we wrześniu 2022 2

31.08.2022

Stypendia w Polsce we wrześniu 2022

Jak zapewne wiecie, wrzesień to pełnia sezonu na stypendia. Z początkiem roku szkolnego ruszają nabory do wielu programów stypendialnych, a zwłaszcza tych dla uczniów i studentów. Dlatego, by ułatwić Wam dotarcie do interesujących Was ofert, stworzyliśmy zestawienie – Stypendia w Polsce we wrześniu 2022.

Aktualności na MojeStypendium.pl

Nim przejdziemy do informacji o zebranych w naszej bazie wrześniowych ofert, wszystkim uczniom, którzy myślą o karierze związanej z motoryzacją lub logistyką, chcą się rozwijać, uczyć, ale potrzebują wsparcia finansowego, zwracamy uwagę na Program stypendialny Akcelerator Fundacji Inter Cars. Wnioski można rejestrować do 30 września.

Prócz tego polecamy Wam dwa artykuły naszej wolontariuszki Darii Frisch. Pierwszy, opowiada zdalnych stażach. Jest to wciąż pewna nowość, dlatego mogą rodzić się pytania o to, jak wygląda taka taka praktyka. We wspomnianym artykule znajdziecie odpowiedzi.

Natomiast nasza druga propozycja, to szczególnie istotny artykuł, w świetle trwającego teraz sezonu na stypendia. W materiale eksperckim Dokumenty do stypendium – jak zebrać i wypełnić, znajdziecie praktyczne wskazówki dotyczące tego procesu.

A teraz już przechodzimy do przeglądu ofert. Prezentujemy wrześniowe stypendia w Polsce.

Wrześniowe propozycje stypendiów ogólnopolskich

Po pierwsze zachęcamy do zobaczenia, jakie programy stypendialne o zasięgu ogólnopolskim dostępne są w tym miesiącu.

Wrześniowe propozycje stypendiów regionalnych

Po drugie zapraszamy do przeglądu pozostałych ofert, które pogrupowaliśmy według zasięgu wojewódzkiego.

województwo dolnośląskie

województwo kujawsko-pomorskie

województwo lubelskie

województwo lubuskie

województwo łódzkie

województwo małopolskie

województwo mazowieckie

województwo opolskie

województwo podkarpackie

województwo pomorskie

województwo śląskie

województwo świętokrzyskie

województwo warmińsko-mazurskie

województwo wielkopolskie

województwo zachodniopomorskie

Natomiast po więcej ofert stypendialnych zapraszamy do zaglądania w sezonie co kilka dni do naszej wyszukiwarki. Codziennie staramy się dodać nowe oferty.

Jak nie przegapić stypendium

Na zakończenie polecamy Wam śledzenie profilu MojeStypendium.pl na Facebooku i dołączenie do prowadzonej przez nas grupy Łowcy Stypendiów. Dzięki temu będziecie mogli w łatwy sposób śledzić aktualności stypendialne.

Prócz tego, możecie też skorzystać z Newslettera MojeStypendium.pl. Raz na jakiś czas przesyłamy na skrzynki paczkę najciekawszych ofert stypendialnych i konkursowych.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.