obraz ilustrujący artykuł Wakacyjne aktualności na MojeStypendium.pl 2

5.08.2022

Wakacyjne aktualności na MojeStypendium.pl

Oto wakacyjne aktualności na Moje Stypendium. Znajdziecie w nim przede wszystkim propozycje dla uczniów, ale też dla studentów i artystów.

Co nowego na MojeStypendium.pl?

Na początek zwracamy Waszą uwagę, że kilka dni temu opublikowaliśmy zestawienie sierpniowych ofert stypendiów krajowych oraz sierpniowych stypendiów zagranicznych. Jeśli nie przeglądaliście jeszcze, to koniecznie powinniśmy tam zajrzeć.

Czy myśleliście kiedyś o zgorszeniu się na zdalny staż? Zdalny staż to pewna nowość, dlatego w głowach przyszłych stażystów mogą rodzić się pytania o jego sens. Nasza wolontariuszka-ambasadorka Daria Frisch spróbowała udzielić odpowiedzi na te pytania w stworzonym przez siebie artykule eksperckim.

Przypominamy Wam, że trwa  rekrutacja do XXI edycji Programu Stypendiów Pomostowych. Ponad 500 stypendiów na pierwszy rok studiów czeka na ambitnych i zdolnych maturzystów 2021 z małych miejscowości i niezamożnych rodzin, którzy rozpoczną w tym roku studia dzienne.

Polecamy Waszej uwadze zestawienie konkursów na prace dyplomowe z różnych obszarów nauki: nauk humanistycznych i społecznych oraz ścisłych i przyrodniczych. Dodatkowo dołączamy interdyscyplinarne konkursy na prace związane z miastami i regionami Polski.

Natomiast tym wszystkim, którzy kiedykolwiek myśleli o edukacji na Islandii, serdecznie polecamy lekturę naszego najnowszego artykułu z cyklu Kierunek: świat.

Stypendia w Polsce

Po pierwsze, zobaczcie aktualne propozycje stypendiów krajowych – ogólnopolskich i regionalnych:

A może szukacie innych stypendiów krajowych? Zajrzyjcie do naszej bazy!

Stypendia zagraniczne

Po drugie, zapraszamy do przejrzenia ofert stypendiów za granicą:

Inne oferty stypendiów zagranicznych znajdziecie w naszej wyszukiwarce.

Propozycje konkursów

Po trzecie, polecamy konkurs:

W naszej bazie czekają na Was także inne oferty konkursów!

Oferty stażowe

A na koniec, zerknijcie na propozycję stażu:

Newsletter – najciekawsze oferty prosto do skrzynki

Czy subskrybujecie Newsletter Moje Stypendium? To prosty sposób, aby co około trzy tygodnie możecie otrzymywać najciekawsze, wybrane przez nas oferty stypendiów i konkursów!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.