stypendia zagraniczne w sierpniu

31.07.2022

Sierpniowe stypendia zagraniczne 2022

Zanim przejdziemy do zestawienia zagranicznych stypendiów, zachęcamy do przeczytania najnowszego artykułu z cyklu Kierunek: Świat. Tym razem lecimy aż na Islandię! Zachęcamy ponadto do zapoznania się z listą krajowych stypendiów, których rekrutacja kończy się w sierpniu. Nadal prosimy o udostępnianie materiałów ze stypendiami dla uchodźców: Stypendia zagraniczne dla uchodźców, Stypendia artystyczne dla uchodźców, Stypendia dla osób z Ukrainy (ogólny artykuł).

A poniżej znajdziecie zestawienie – stypendia zagraniczne w sierpniu.

Stypendia zagraniczne w Europie

Wesprzyjcie nasz portal!

Na koniec gorąco zachęcamy do wsparcia naszych działań za pomocą Fanimani oraz Portalu Patronite. Jeśli chętnie zaglądacie na nasz portal, to w podlinkowanych tu artykułach znajdziecie kilka sposobów na podziękowanie za naszą pracę.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.