zdjęcie kwiatów ilustrujące artykuł Stypendia w Polsce 2

29.07.2022

Stypendia w Polsce – sierpień 2022

Prezentujemy zebrane przez nas sierpniowe oferty – stypendia w Polsce. Latem mamy pełnię sezonu stypendialnego, co sprawia że nasze bazy pękają w szwach. Zanim jednak przejdziemy do przeglądu aktualnych ofert, zachęcamy Was do zapoznania się z artykułami na naszym portalu.

Nowości na MojeStypendium.pl

Maturzystom polecamy, by pamiętali o Programie Stypendiów Pomostowych. Jest to ogólnopolski, rozbudowany program stypendialny, w którym można uzyskać stypendium na I rok i dalsze lata studiów. Adresowany jest do zdolnych oraz ambitnych młodych osób ze wsi i małych miejscowości, pochodzący z niezamożnych rodzin.

Poniżej publikujemy aktualne oferty – stypendia w Polsce, do których wnioski można nadsyłać w tym miesiącu.

Stypendia ogólnopolskie w sierpniu

Po pierwsze, zobaczcie stypendia skierowane do chętnych z całej Polski:

Stypendia regionalne w sierpniu

Po drugie, polecamy świeżą ofertę stypendiów regionalnych:

Na koniec przypominamy, że naszą bazę stypendiów uzupełniamy na bieżąco. Dlatego zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki stypendiów.

Kilka wskazówek dla szukających stypendiów

Ponieważ z pewnością chcielibyście być na bieżąco ze stypendiami zagranicznymi, polecamy Wam zapisanie się do prowadzonej przez nas grupy na Facebooku – Łowcy stypendiów i konkursów. Prócz tego polecamy Wam również zapisanie się do newslettera MojeStypendium.pl. Dzięki niemy porcja najciekawszych ofert stypendialnych trafi prosto do Waszych skrzynek pocztowych.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.