zdjęcie młodych roślinek ilustrujące artykuł Letnie nowości w naszych bazach 2

24.06.2022

Letnie nowości w naszych bazach

Zapraszamy do przeglądu letnich nowości w naszych bazach stypendiów i konkursów. W zestawieniu znajdziecie zarówno propozycje dla utalentowanych sportowo, jak i naukowo. 

Co nowego na mojestypendium.pl?

Zanim jednak przejdziemy do zestawienia – letnie nowości w naszych bazach, zachęcamy Was do zapoznania się z najnowszym artykułem eksperckim – Jak udział w konkursie uczy zarządzania projektem? Materiał ten, podobnie jak tekst dotyczący zbierania dokumentów do stypendiów, jest autorstwa naszej wolontariuszki – ambasadorski MojeStypendium.pl – Darii Frisch. Bardzo dziękujemy Darii za wsparcie naszego portalu i podzielenie się na jego łamach, swoimi doświadczeniami i przemyśleniami.

Polecamy Waszej uwadze tegoroczną edycję Nagrody im. prof. Romana Czerneckiego. Nagroda ta przyznawana jest naukowcom, praktykom i dziennikarzom za publikacje o edukacji. Konkurs docenia autorów i autorki oraz upowszechnia prace, które przyczyniają się do pogłębienia debaty o edukacji i do szukania odpowiedzi na wyzwania, z którymi mierzy się dziś polska szkoła

Natomiast jeśli szukacie bezpłatnych kursów i szkoleń, które pomogą Wam wyróżnić się na rynku pracy, to powinniście zapoznać się z ofertą Stypendiów Santander. Serdecznie polecamy!

A teraz już zapraszamy do cotygodniowego przeglądu – sprawdźcie co nowego w naszych bazach stypendiów i konkursów.

Zestawienie stypendiów krajowych

Po pierwsze, zobaczcie nowe propozycje stypendiów w Polsce:

A może szukacie ofert stypendialnych innego tupu? Sprawdźcie co jeszcze mamy w naszej wyszukiwarce!

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, zachęcamy do przeglądu propozycji stypendiów wyjazdowych:

Natomiast jeśli poszukujecie innego rodzaju ofert stypendiów zagranicznych, to zajrzyjcie w do naszej bazy.

Zestawienie konkursów

Po trzecie, mamy dla Was świeże propozycje konkursów:

Pamiętajcie, że w naszej wyszukiwarce możecie znaleźć jeszcze więcej ciekawych ofert konkursów!

Propozycja stażu

Na koniec, polecamy nowe oferty staży:

Pomóż nam dotrzeć z ofertą stypendiów do każdej gminy w Polsce!

Pokażcie MojeStypendium.pl na waszych wydziałach, w bibliotekach, w urzędach! Wystarczy, że podacie nam adres do wysyłki w formularzu, a my wyślemy Wam bezpłatnie materiały – ulotki i plakaty.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.