zdjęcie tropikalnej roślinności ilustrujące artykuł Nowe ogłoszenia w naszych bazach - konkursy, stypendia

17.06.2022

Nowe ogłoszenia w naszych bazach – konkursy, stypendia

Czy widzicie, że sezon na stypendia już trwa? W bazie MojeStypendium.pl codziennie publikujemy nowe ogłoszenia – stypendia i konkursy. Zajrzyjcie do zestawienia tego tygodnia!

Nowości na MojeStypendium.pl

Zanim jednak przejdziemy do przeglądu nowości tego tygodnia, zobaczcie do jeszcze oferuje nasz portal.

Na początek chcielibyśmy przypomnieć Wam, że opublikowaliśmy zestawienia ofert stypendiów krajowych i stypendiów zagranicznych dostępnych w czerwcu.

Natomiast jeśli szukacie bezpłatnych kursów i szkoleń, które pomogą Wam wyróżnić się na rynku pracy, powinniście zainteresować się ofertą Stypendiów Santander! W 2022 roku Stypendia Santander oferują wiele ciekawych projektów realizowanych z prestiżowymi partnerami.

Prócz tego, zależy nam byście nie przegapili najnowszego materiału eksperckiego – Dokumenty do stypendium – jak zebrać i wypełnić. Zebranie i poprawne wypełnienie dokumentacji może być czasochłonne i stresujące. Dlatego dzielimy się z Wami kilkoma poradami, na co zwrócić szczególną uwagę.

Jeśli przypadkiem jesteście autorami pracy dyplomowej o lotnictwie pasażerskim lub transporcie cargo, to zwróć uwagę na Konkurs LOT-u. Polecamy!

Natomiast teraz przejdziemy już do zestawienia. Prezentujemy nowe ogłoszenia w naszych bazach – konkursy, stypendia, a także jeden staż.

Stypendia w Polsce

Po pierwsze, zobaczcie nowe ogłoszenia dotyczące stypendiów krajowych:

A może szukacie innych stypendiów w Polsce? Zapraszamy do naszej wyszukiwarki.

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, w tym tygodniu zamieściliśmy interesujące stypendia wyjazdowe:

A po więcej stypendiów zagranicznych sięgnijcie do bazy MojeStypendium.pl!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, na naszej stronie czekają na Was wiosenne konkursy:

Ale na MojeStypendium.pl znajdziecie jeszcze więcej konkursów!

Propozycja stażu

A po czwarte, proponujemy nową ofertę stażową:

Pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie też inne oferty stażowe.

Nowe ogłoszenia wprost do skrzynki

Czy korzystacie z Newslettera Moje Stypendium? Serdecznie polecamy! Raz na jakiś czas przesyłamy Wam najciekawsze naszym zdaniem oferty stypendiów i konkursów.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.