sukulenty ilustrujące artykuł Stypendia w Polsce - czerwiec 2022 2

1.06.2022

Stypendia w Polsce – czerwiec 2022

Prezentujemy stypendia w Polsce, które czekają na Was w czerwcu. Zwróćcie uwagę na propozycje dla studentów oraz dla badaczy i artystów. Jednak zanim dowiecie się, po jakie oferty warto sięgnąć w czerwcu, przeczytajcie o polecanych na naszym portalu aktualnych artykułach.

Co nowego na MojeStypendium.pl?

Przede wszystkim, rekomendujemy Wam nasz nowy artykuł o rankingach uczelni. Dowiecie się z niego, na co warto zwrócić uwagę korzystając z rankingów, jakie aspekty funkcjonowania uczelni są w nich oceniane.

Natomiast wszystkim maturzystom przypominamy, że mogą aplikować o Stypendia Pomostowe. Ponad 450 stypendiów na I rok studiów czeka na zdolnych, ambitnych uczniów, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin. Roczna wysokość stypendium to 7000 zł.

Kilka dni temu zamieściliśmy w aktualnościach na portalu MojeStypendium.pl zestawienie czerwcowych stypendiów zagranicznych. Jeśli myślicie o wyjeździe na studia, to koniecznie zajrzyjcie do tego materiału!

Poniżej publikujemy stypendia w Polsce – ogólnokrajowe i regionalne, do których wnioski można nadsyłać w czerwcu.

Stypendia ogólnopolskie w czerwcu

Po pierwsze, przejrzyjcie nowe oferty stypendiów ogólnopolskich:

Stypendia regionalne w czerwcu

Po drugie, polecamy świeżą ofertę stypendiów regionalnych:

A na koniec zaproszenie

Na zakończenie, jeśli nie chcecie, by interesujące oferty – aktualne stypendia w Polsce Wam umknęły, przyjmijcie nasze zaproszenie do polubienia Portalu MojeStpendium.pl na Facebooku. Dodatkowo, serdecznie polecamy Wam zapisanie się do naszego Newslettera stypendialno-konkursowego.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.