zdjęcie kwiatów z napisem stypendia zagraniczne w czerwcu

30.05.2022

Czerwcowe stypendia zagraniczne 2022

Zanim przejdziemy do zestawienia zagranicznych stypendiów, poznaj naszą nową Ambasadorkę, Jagodę! Jej historia może Cię zainspirować i naprawdę zmotywować do działania. Mamy też ciekawy materiał o rankingach uczelni – szczególnie interesująca sprawa przed zbliżającą się rekrutacją!

Co dla nas szczególnie ważne – prosimy o udostępnianie materiałów ze stypendiami dla uchodźców: Stypendia zagraniczne dla uchodźców, Stypendia artystyczne dla uchodźców, Stypendia dla osób z Ukrainy (ogólny artykuł).

A poniżej znajdziecie zestawienie – stypendia zagraniczne w czerwcu.

Stypendia online

Stypendia zagraniczne – cały świat

Stypendia zagraniczne w Europie

Stypendia zagraniczne poza Europą

Wesprzyjcie nasz portal!

Na koniec gorąco zachęcamy do wsparcia naszych działań za pomocą Fanimani oraz Portalu Patronite. Jeśli chętnie zaglądacie na nasz portal, to w podlinkowanych tu artykułach znajdziecie kilka sposobów na podziękowanie za naszą pracę.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.