zdjęcie boiska ilustrujące artykuł Aktualności na wiosnę - stypendia i konkursy2

6.05.2022

Aktualności na wiosnę – stypendia i konkursy

Czy widzicie, że sezon na stypendia powoli się budzi? Robi się w bazie MojeStypendium.pl coraz ciekawiej. Zajrzyjcie do aktualności na wiosnę!

Nowości na MojeStypendium.pl

Zanim jednak przejdziemy do aktualności na wiosnę – przeglądu stypendiów i konkursów tego tygodnia, zobaczcie do jeszcze oferuje nasz portal.

Na początek chcielibyśmy przypomnieć Wam, że zaledwie kilka dni temu opublikowaliśmy zestawienia ofert stypendiów krajowych i stypendiów zagranicznych dostępnych w maju.

Prócz tego, zależy nam byście nie przegapili najnowszego artykułu z cyklu – Kierunek Świat. Tym razem zebraliśmy dla was informacje dotyczące edukacji w Holandii. Dowiecie się z niego między innymi co oferuje Holandia zagranicznym studentom i jak wygląda proces rekrutacji i studia w Holandii.

Jeśli przypadkiem jesteście autorami pracy dyplomowej o lotnictwie pasażerskim lub transporcie cargo, to zwróć uwagę na Konkurs LOT-u. Polecamy!

Natomiast teraz przejdziemy już do zestawienia. Prezentujemy aktualności na wiosnę – stypendia i konkursy, a także kilka staży.

Stypendia w Polsce

Po pierwsze, zobaczcie nowe propozycje stypendiów krajowych:

A może szukacie innych stypendiów w Polsce? Zapraszamy do naszej wyszukiwarki.

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, w tym tygodniu zamieściliśmy sporo interesujących stypendiów wyjazdowych:

A po więcej stypendiów zagranicznych sięgnijcie do bazy MojeStypendium.pl!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, na naszej stronie czekają na Was wiosenne konkursy:

Ale na MojeStypendium.pl znajdziecie jeszcze więcej konkursów!

Propozycje staży

A po czwarte, poniżej zebraliśmy nowe staże:

Pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie też inne oferty stażowe.

Porcja nowości wprost do skrzynki – stypendia i konkursy

Czy korzystacie z Newslettera Moje Stypendium? Serdecznie polecamy! Raz na jakiś czas przesyłamy Wam najciekawsze naszym zdaniem oferty stypendiów i konkursów.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.