stypendia zagraniczne z maju

3.05.2022

Stypendia zagraniczne w maju 2022

Na początek, zanim przejdziemy do zestawienia zagranicznych stypendiów, zapraszamy też do lektury artykułów o nowej edycji Stypendiów pomostowych i sposobach na samodzielną naukę języków obcych.

Co dla nas szczególnie ważne – prosimy o udostępnianie materiałów ze stypendiami dla uchodźców: Stypendia zagraniczne dla uchodźców, Stypendia artystyczne dla uchodźców, Stypendia dla osób z Ukrainy (ogólny artykuł).

A poniżej znajdziecie zestawienie – stypendia zagraniczne w maju.

Stypendia online

Stypendia zagraniczne – cały świat

Stypendia zagraniczne w Europie

Stypendia zagraniczne poza Europą

Wesprzyjcie nasz portal!

Na koniec gorąco zachęcamy do wsparcia naszych działań za pomocą Fanimani oraz Portalu Patronite. Jeśli chętnie zaglądacie na nasz portal, to w podlinkowanych tu artykułach znajdziecie kilka sposobów na podziękowanie za naszą pracę.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.