zdjęcie metra ilustrujące artykuł Stypendia w Polsce - maj 2022

2.05.2022

Stypendia w Polsce – maj 2022

Powoli rozkręca się sezon na stypendia krajowe. Z każdym tygodniem znajdziecie na naszym portalu więcej ofert. Dlatego warto regularnie do nas zaglądać!

Co nowego znajdziecie na Portalu Moje Stypendium

Być może zainteresuje Was temat wolontariatu przez Internet. Więcej na temat temat możecie dowiedzieć się z naszego artykułu eksperckiego o E-wolontariacie właśnie.

Niedawno na naszej stronie pojawił się nowy materiał ekspercki – Samodzielna nauka języków obcych. Serdecznie zachęcamy do przejrzenia.

Przypominamy o ogłoszonej niedawno przez Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości XXI edycji Programu Stypendiów Pomostowych. Ponad 450 stypendiów pomostowych na I rok studiów czeka na zdolnych, ambitnych maturzystów, pochodzących z małych miejscowości i niezamożnych rodzin.

Majowe stypendia krajowe

Poniżej znajdziecie zestawienie majowych ofert stypendialnych. Oczywiście kolejne propozycje z krótkimi terminami naborów wniosków będziemy publikować na bieżąco, dlatego zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki stypendiów i tygodniowych zestawień ofert.

Stypendia ogólnopolskie

Stypendia regionalne

Tym, którzy chcą być na bieżąco z programami wsparcia i rozwoju, polecamy nasz newsletter oraz grupę na Facebooku – Łowcy Stypendiów. W grupie poza naszymi postami znajdziecie też polecenia ciekawych inicjatyw, dodawane przez członków grupy!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.