zdjecie ziemi z satelity z napiisem stypendia zagraniczne

29.09.2021

Stypendia zagraniczne w październiku 2021

Jak co miesiąc przygotowaliśmy dla Was zestawienie ze stypendiami zagranicznymi, których nabory kończą się w nadchodzącym czasie. Zanim jednak przejdziemy do wrześniowej ofert, przeczytajcie o tym, co jeszcze ciekawego można znaleźć na naszej stronie.

Artykuły o stypendiach zagranicznych

Jeśli planujecie edukację za granicę, to może przyda Wam się jeden z materiałów eksperckich z naszego cyklu Kierunek: świat.  Do tej pory ukazały się artykuły o studiowaniu w NiemczechJaponiiChinach, Wielkiej BrytaniiAustraliiFrancji, Kanadzie i Ukrainie! A jeśli interesuje Was jakiś konkretny kierunek, o którym jeszcze nie napisaliśmy, to koniecznie dajcie nam znać. Zajmiemy się tym tematem!

Prócz wymienionych artykułów, polecamy Wam również nieustająco zebrane przez nas wskazówki – Stypendia za granicą – gdzie szukać wsparcia?

Stypendia zagraniczne w Europie

Stypendia zagraniczne poza Europą

A na koniec przypominamy, że naszą bazę stypendiów uzupełniamy na bieżąco. Każdego dnia staramy się wyszukać i opublikować dla Was jakieś nowości stypendialne. Pomagają nam w tym nieocenieni wolontariusze-tłumacze. Bardzo im za to dziękujemy, a Was zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki stypendiów zagranicznych.

Co jeszcze znajdziecie na MojeStypendium.pl

Natomiast jeśli interesują Was oferty stypendiów w Polsce, to pamiętajcie, że najnowsze zestawienie stypendiów krajowych dostępnych we wrześniu znajdziecie już za kilka dni w aktualnościach MojeStypendium.pl.