zdjęcie mapy ilustrujące Stypendia zagraniczne we wrześniu 2021

29.08.2021

Stypendia zagraniczne we wrześniu 2021

Co nowego we wrześniu?

Jak co miesiąc, przygotowaliśmy dla Was zestawienie – stypendia zagraniczne, których nabory kończą się w nadchodzącym czasie. Zanim jednak przejdziemy do wrześniowej ofert, przeczytajcie o tym, co jeszcze ciekawego można znaleźć na naszej stronie.

Artykuły o stypendiach zagranicznych

Jeśli planujecie edukację za granicę, to może przyda Wam się jeden z materiałów eksperckich z naszego cyklu Kierunek: świat.  Do tej pory ukazały się artykuły o studiowaniu w NiemczechJaponiiChinach, Wielkiej Brytanii, Australii, Francji i Kanadzie! A jeśli interesuje Was jakiś konkretny kierunek, o którym jeszcze nie napisaliśmy, to koniecznie dajcie nam znać. Zajmiemy się tym tematem.

Prócz wymienionych artykułów, polecamy Wam również nieustająco zebrane przez nas wskazówki – Stypendia za granicą – gdzie szukać wsparcia?

Tymczasem przechodzimy już do zestawienia aktualnych propozycji stypendialnych, które umożliwiają rozwój zawodowy, edukację poza krajem.

Stypendia zagraniczne w Europie

Stypendia zagraniczne poza Europą

A na koniec przypominamy, że naszą bazę stypendiów uzupełniamy na bieżąco. Każdego dnia staramy się wyszukać i opublikować dla Was jakieś nowości stypendialne. Pomagają nam w tym nieocenieni wolontariusze- tłumacze. Bardzo im za to dziękujemy, a Was zapraszamy do korzystania z wyszukiwarki stypendiów zagranicznych.

Co jeszcze znajdziecie na MojeStypendium.pl

Natomiast jeśli interesują Was oferty stypendiów w Polsce, to pamiętajcie, że najnowsze zestawienie stypendiów krajowych dostępnych we wrześniu znajdziecie już za kilka dni w aktualnościach MojeStypendium.pl.