Stypendia zagraniczne w czerwcu 2024

2.06.2024

Czerwiec 2024 – stypendia zagraniczne

Jakie są stypendia zagraniczne w czerwcu 2024?! Czerwiec to dla wielu czas planowania wakacji i snucia innych długofalowych planów. To więc świetny moment na stypendia zagraniczne. Oprócz regularnego dodawania stypendiów zagranicznych sprawdzamy też inne szanse rozwojowe w Europie i poza nią. Właśnie dlatego stworzyliśmy, wspólnie z grupą ZaGranica, artykuł na temat tego jak działa Erasmus +.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o studiowaniu za granicą, polecamy nasz cykl artykułów Kierunek: świat. Znajdziecie tam wiele przydatnych informacji na temat różnych kierunków studiów za granicą oraz praktycznych porad dotyczących organizacji wyjazdu.

Czerwiec 2024 – stypendia zagraniczne

A teraz przejdźmy już do czerwcowego zestawienia. Na początek parę pozycji ze Starego Kontynentu, w którym znajdziecie wiele ciekawych propozycji dla doktorantów i naukowców.

Stypendia zagraniczne w Europie

Stypendia zagraniczne poza Europą

W tym miesiącu zebraliśmy wyjątkowo dużo propozycji z Australii, Stanów Zjednoczonych i Nowej Zelandii.  Jeżeli więc dobrze władacie językiem angielskim to dla was świetna okazja.

Jakie dodajemy stypendia?

To co jest dla nas bardzo ważne – wstawiamy na stronę tylko te stypendia, które są w stanie rzeczywiście wesprzeć studenta, z którego można się w dużej mierze utrzymać. Bierzemy pod uwagę warunki życia w danym kraju, a także koszty wyjazdu. Nie dodamy więc np. stypendium oferującego 100 funtów miesięcznie, bo z tego byłoby bardzo ciężko się utrzymać w Wielkiej Brytanii.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.