Stypendium Akademeia High School - aplikuj do 20 marca. Baner

18.01.2023

Zostań stypendystą niepublicznego liceum Akademeia High School w Warszawie

  • Chcesz uczyć się w języku angielskim, otoczony profesjonalną kadrą akademicką?
  • Zależy Ci na szkole, która zwróci uwagę na Twoje indywidualne potrzeby  i przygotuje Cię do startu na upragnioną uczelnię za granicą?
  • Szukasz liceum, które podaruje Ci odpowiednie narzędzia, czas i profesjonalne wsparcie, abyś mógł się aktywnie rozwijać i przygotować na wymarzone studia?
  • Posiadasz wyjątkowe zdolności artystyczne i pasje kreatywne?
  • A może szukasz szkoły średniej z innowacyjnym programem, gdzie rozwiniesz swoje mocne strony w dziedzinie nauk ścisłych?

Jeśli Twoja odpowiedź  na choć jedno z powyższych pytań brzmiała ‘TAK’ – Akademeia High School w Warszawie może być miejscem właśnie dla Ciebie!

uczniowie akademeia high school

Nasze stypendia są dostępne na czteroletni program szkoły średniej i na dwuletni program maturalny brytyjskiej matury A Level. W ramach stypendium zostaniesz zwolniony/a z całości lub części opłat czesnego. Możesz też ubiegać się o zakwaterowanie w internacie oraz wyżywienie w szkolnej kantynie.

Zobacz, co o swoich doświadczeniach w Akademeia mówi nasz stypendysta Mateusz! Mateusz od października 2022 roku studiuje Nauki Przyrodnicze na Uniwersytecie Cambridge, Trinity College, gdzie również otrzymał pełne stypendium naukowe.

Tutaj sprawdzisz, co mówią nasi uczniowie stypendyści o swoich doświadczeniach w AHS. Przeczytaj też, jak wspominają nas stypendyści – absolwenci, obecnie studiujący za granicą:

Miriam,  obecnie studiuje Illustration na Parsons School of Design w Nowym Jorku

Jedną z rzeczy, którą najbardziej cenię w Akademeia, to społeczność, którą stworzyła. Oprócz świetnych koleżanek i kolegów, to także niesamowici nauczyciele, którzy zmienili moje życie na lepsze i nauczyli mnie nie tylko swoich przedmiotów. Dali mi także ważne życiowe lekcje i sprawili, że czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Akademeia nauczyła mnie, jak ważna jest konsekwentna praca nad sobą. To przygotowało mnie nie tylko do nadążania za terminami i do radzenia sobie z obciążeniem pracą naukową na uniwersytecie, ale także sprawiło, że stałam się bardziej świadoma tych możliwości, na które już wcześniej pracowałam.

Tomasz, obecnie studiuje Natural Sciences na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii

Stypendium Akademeia pozwoliło mi poznawać  moje ulubione przedmioty w zupełnie inny sposób niż wcześniej. Po pierwsze, udało mi się poszerzyć swoją wiedzę z tych przedmiotów w języku angielskim, co okazało się kluczowe na studiach. Dodatkowo mogłem rozwijać swoje pasje poza obowiązkowym programem szkolnym. Nauczyciele zawsze chętnie zostawali po zakończeniu zajęć, aby odpowiedzieć na dodatkowe pytania lub wyjść poza program nauczania. Ciepło wspominam czas spędzony w Akademeia i szczerze wierzę, że stypendium pomogło mi dotrzeć do miejsca, w którym teraz jestem.

uczniowie akademeia high school

 

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszym konkursie stypendialnym i usłyszeć więcej opinii od stypendystów? Zapraszamy na https://akademeia.edu.pl/program-stypendialny/

Wszystkim Kandydatom życzymy powodzenia! Termin nadsyłania aplikacji: 16 stycznia –  20 marca 2023r.