Naukowcy i kobieta grająca na skrzypcach. Logo Akademeia High School. Stypendia muzyczne, artystyczne i akademickie

1.02.2024

Zostań stypendystą niepublicznego liceum Akademeia High School w Warszawie!

Chciałbyś uczyć się w języku angielskim, otoczony profesjonalną kadrą akademicką, w szkole, która zwróci uwagę na Twoje indywidualne potrzeby  i przygotuje Cię do startu na upragnioną uczelnię za granicą? Szukasz liceum, które podaruje Ci odpowiednie narzędzia, czas i profesjonalne wsparcie, abyś mógł się aktywnie rozwijać i przygotować na wymarzone studia?

Posiadasz wyjątkowe zdolności artystyczne i pasje kreatywne? Kochasz muzykę i grasz na instrumencie muzycznym? A może szukasz szkoły średniej z innowacyjnym programem, gdzie rozwiniesz swoje mocne strony w dziedzinie nauk ścisłych?

Jeśli Twoja odpowiedź  na choć jedno z powyższych pytań brzmiała ‘TAK’ – Akademeia High School w Warszawie może być miejscem właśnie dla Ciebie.

Stypendia Akademeia High School

Stypendia Akademeia High School są dostępne na czteroletni program szkoły średniej i na dwuletni program maturalny brytyjskiej matury A Level. W ramach stypendium uczeń zostanie zwolniony z całości lub części opłat czesnego, może też ubiegać się o zakwaterowanie w internacie oraz wyżywienie w szkolnej kantynie.

Dzięki temu programowi wielu uczniów spełnia teraz swoje marzenia, kontynuując edukację na światowych uczelniach, zgłębiając wymarzone kierunki. Zobacz, jak o swoich doświadczeniach w AHS mówią stypendyści – absolwenci, obecnie studiujący za granicą:

Miriam, obecnie studiuje Illustration na Parsons School of Design w Nowym Jorku

,,Jedną z rzeczy, którą najbardziej cenię w Akademeia to społeczność, którą stworzyła. Oprócz świetnych koleżanek i kolegów, to także niesamowici nauczyciele, którzy zmienili moje życie na lepsze i nauczyli mnie nie tylko swoich przedmiotów. Dali mi także ważne życiowe lekcje i sprawili, że czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Akademeia nauczyła mnie, jak ważna jest konsekwentna praca nad sobą. To przygotowało mnie nie tylko do nadążania za terminami i do radzenia sobie z obciążeniem pracą naukową na uniwersytecie, ale także sprawiło, że stałam się bardziej świadoma tych możliwości, na które już wcześniej pracowałam.”

Grupa uczniów Akademeia High School rzuca biretami w górę

Tomasz, ukończył Natural Sciences na Uniwersytecie Cambridge w Wielkiej Brytanii

,,Stypendium Akademeia pozwoliło mi poznawać moje ulubione przedmioty w zupełnie inny sposób niż wcześniej. Po pierwsze, udało mi się poszerzyć swoją wiedzę z tych przedmiotów w języku angielskim, co okazało się kluczowe na studiach. Dodatkowo mogłem rozwijać swoje pasje poza obowiązkowym programem szkolnym. Nauczyciele zawsze chętnie zostawali po zakończeniu zajęć, aby odpowiedzieć na dodatkowe pytania lub wyjść poza program nauczania. Ciepło wspominam czas spędzony w Akademeia i szczerze wierzę, że stypendium pomogło mi dotrzeć do miejsca, w którym teraz jestem.’’

Podsumowanie

Chcesz się dowiedzieć więcej o konkursie stypendialnym i usłyszeć więcej opinii od stypendystów?  Zapraszamy na https://www.akademeia.edu.pl/admissions/scholarships/apply-for-scholarship

 

Wszystkie ważne życiowe decyzje zaczynają się od tego pierwszego kroku. Wypełnij aplikację i zacznij spełniać swoje edukacyjne marzenia. W Akademeia High School możesz poznać inspirujących pedagogów z pasją, oraz  kolegów i koleżanki o podobnych do Twoich zainteresowaniach i ambicjach.

Termin nadsyłania aplikacji: 15 marca 2024r.

Wszystkim Kandydatom życzymy powodzenia!