fotografia blatu biurka ilustrujące artykuł Zestawienie nowości na MojeStypendium.pl

25.11.2022

Zestawienie nowości na MojeStypendium.pl

W tym zestawieniu pokażemy Wam jakie nowe informacje opublikowaliśmy na MojeStypendium.pl w tym tygodniu, jakie aktualne stypendia, konkursy oraz staże zostały ogłoszone w ostatnich dniach. 

Nowości na portalu

Przypominamy, że niedawno opublikowaliśmy Krótki przewodnik po stypendiach. Pomoże on zagubionym znaleźć się w gąszczu informacji i znaleźć odpowiednią ofertę stypendialną.

Jak zapewne wiecie, nasz zespół codziennie wyszukuje nowe ogłoszenia. Prezentujemy zestawienie nowości na MojeStypendium.pl.

Zestawienie stypendiów krajowych

Po pierwsze, prezentujemy nowe stypendia w Polsce:

A jeśli szukacie innego rodzaju stypendiów krajowych, zajrzyjcie do naszej bazy.

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, zebraliśmy opublikowane w minionym tygodniu stypendia wyjazdowe:

Natomiast po więcej stypendiów zagranicznych zajrzyjcie do naszej bazy!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, mamy dla Was nowości konkursowe:

A dodatkowo na naszym portalu czeka na Was więcej propozycji konkursowych!

Staże studenckie i absolwenckie

Po czwarte, prezentujemy interesujące oferty stażowe:

Więcej propozycji stażu znajdziecie w naszej wyszukiwarce.

Newsletter Portalu Moje Stypendium

Czy chcielibyście dostawać raz na jakiś czas porcję wyselekcjonowanych, najciekawszych informacji o stypendiach i konkursach? Serdecznie polecamy Wam zapisanie się do naszego Newslettera. Raz na kilka tygodni przesyłamy paczkę najlepszych ofert.

MojeStypendium.pl w serwisie Patronite.pl

Jeśli tylko chcesz, to za pośrednictwem serwisu Patronite.pl możesz wspierać nas cykliczną kwotą już od 5 zł miesięcznie. W ramach wdzięczności oferujemy dodatkowe materiały, sprofilowany do Twoich potrzeb newsletter, a nawet indywidualne porady.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.