Ilustracja z dziewczyną w birecie na głowie. Napis na ilustracji "Konkursy na prace dyplomowe"

18.07.2022

Zestawienie konkursów na prace dyplomowe 2022

Prezentujemy konkursy na prace dyplomowe z różnych obszarów nauki: nauk humanistycznych i społecznych oraz ścisłych i przyrodniczych. Dodatkowo dołączamy interdyscyplinarne konkursy na prace związane z miastami i regionami Polski. Mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie!

Zanim przejdziemy do zestawienia, przeczytajcie nieco o nowych artykułach zespołu MojeStypendium.

Co nowego na MojeStypendium.pl?

Przede wszystkim, rekomendujemy Wam nasz nowy artykuł ekspercki – Kierunek: Szwecja. To tekst dla wszystkich tych, którzy marzą o wyjeździe naukowym do Szwecji – dowiecie się z niego jak wygląda tam system szkolnictwa, życie codzienne i w jaki sposób można nauczyć się języka Szwedzkiego. Dodatkowo wart polecenia jest też materiał naszej wolontariuszki Darii Jak udział w konkursie uczy zarządzania projektem?  – zwłaszcza, że jesteście żywo zainteresowani konkursami. Daria pokazuje, jak wykorzystać potencjał konkursów do zdobywania kompetencji z zakresu project managementu. Napisaliśmy również artykuł na temat średniej, jaka jest potrzebna do uzyskania stypendium. Zapraszamy do lektury. A poniżej znajdziecie już zestawienie konkursów na prace naukowe.

Zestawienie konkursów dyplomowych

Konkursy na prace dyplomowe z zakresu nauk humanistycznych i społecznych:

 

Konkursy na prace dyplomowe z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych:

Konkurs na prace dyplomowe związane z miastem lub regionem:

Pamiętajcie, że naszą bazę konkursów uzupełniamy na bieżąco. Dlatego zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki konkursów.

Dołącz do nas w social mediach!

Aby być na bieżąco ze stypendiami i konkursami, polecamy Wam zapisanie się do prowadzonej przez nas grupy na Facebooku – Łowcy stypendiów – oraz polubcie nas na Instagramie.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.