zdjęcie tablicy szkolnej ilustrujące artykuł Wrzesień 2023 - stypendia zagraniczne

4.09.2023

Wrzesień 2023 – stypendia zagraniczne

Sezon na stypendia w pełni! Zachęcamy Was też do przeczytania artykułu na temat wrześniowych stypendiów krajowych.  Poniżej natomiast prezentujemy listę stypendiów zagranicznych, których termin składania wniosków kończy się właśnie we wrześniu.

Nim jednak przejdziemy do zestawienia, jak zawsze przypominamy Wam o prowadzonym przez nas cyklu – Kierunek: świat, w którym znajdziecie rady dotyczące organizacji wyjazdu edukacyjnego do najpopularniejszych destynacji. A teraz już bez zbędnej zwłoki zachęcamy do przeglądu najaktualniejszych ofert stypendiów zagranicznych.

Stypendia w Europie

Na początek przedstawimy oferty wyjazdów w obrębie Europy.

Stypendia na świecie

Prócz tego mamy dla Was całkiem sporo propozycji stypendiów zagranicznych na całym świecie:

Jak nie przegapić stypendium?

Pamiętajcie, że nowe oferty pojawiają się na naszym portalu każdego dnia. Dlatego warto regularnie odświeżać naszą stronę. Polecamy Wam także zaglądać do kalendarium stypendialnego – to wygodna, graficzna forma szukania ofert.

Dodatkowo, jeśli chcecie dostawać oferty stypendialne prosto do swoich skrzynek mailowych – zapiszcie się na nasz newsletter!

Wspieraj nas  w serwisie Patronite.pl – dzięki wpłatom możemy rozwijać ten rzetelny, dostępny dla wszystkich portal edukacyjny o stypendiach!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.