zdjęcie grzybów ilustrujące artykuł Wrzesień 2023 - stypendia krajowe 2

29.08.2023

Wrzesień 2023 – stypendia krajowe

Czy wiecie, że wrzesień to pełnia sezonu na stypendia? Z początkiem roku szkolnego rusza wiele stypendialnych, a zwłaszcza tych dla uczniów i studentów. Więc, by pomóc Wam dotrzeć do interesujących ofert, stworzyliśmy zestawienie – Wrzesień 2023 – stypendia krajowe.

Aktualności na MojeStypendium.pl

Nim przejdziemy do informacji o zebranych w naszej bazie wrześniowych ofertach, polecamy zestawienie konkursów na prace dyplomowe. Jest w czym wybierać!

Prócz tego zachęcamy do przejrzenia naszych najnowszych artykułów eksperckich – Stypendium na studiach, Jakie może być stypendium, Od kogo stypendium, Gdzie szukać stypendium. Jeśli zainteresowały Was te tytuły, to koniecznie zajrzyjcie do tych materiałów. Polecamy!

A teraz już przechodzimy do przeglądu ofert. Prezentujemy zestawienie – Wrzesień 2023 – stypendia krajowe.

Wrześniowe propozycje stypendiów ogólnopolskich

Po pierwsze zachęcamy do zobaczenia, jakie programy stypendialne o zasięgu ogólnopolskim dostępne są w tym miesiącu.

Wrześniowe propozycje stypendiów regionalnych

Po drugie zapraszamy do przeglądu pozostałych ofert, które pogrupowaliśmy według zasięgu wojewódzkiego.

województwo dolnośląskie

województwo kujawsko-pomorskie

województwo lubelskie

województwo łódzkie

województwo małopolskie

województwo mazowieckie

województwo opolskie

województwo podkarpackie

województwo pomorskie

województwo śląskie

województwo warmińsko-mazurskie

województwo wielkopolskie

województwo zachodniopomorskie

Natomiast po więcej ofert stypendialnych zapraszamy do zaglądania w sezonie co kilka dni do naszej wyszukiwarki. Codziennie staramy się dodać nowe oferty.

Jak nie przegapić stypendium

Na zakończenie polecamy Wam śledzenie nas na Facebooku – zapraszamy na profil MojeStypendium.pl  i do prowadzonej przez nas grupy Łowcy Stypendiów. Dzięki temu będziecie mogli być na bieżąco z aktualnościami stypendialnymi.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.