zdjęcie krokusów ilustrujące artykuł Wiosenne aktualności - stypendia i konkursy 2

22.03.2024

Wiosenne aktualności – stypendia i konkursy

To zestawienie to wiosenne aktualności – stypendia i konkursy w bazach MojeStypendium.pl. Najwięcej o tej porze roku jest propozycji stypendiów naukowych, ale są też stypendia sportowe i artystyczne.

Aktualności na MojeStypendium.pl

Nim jednak przejdziemy do przeglądu nowości, zachęcamy do przeczytania materiału – Stypendia w USA. Dla wielu Polaków marzenie o studiach w Stanach Zjednoczonych może się stać rzeczywistością dzięki różnorodnym stypendiom oferowanym przez amerykańskie instytucje, fundacje oraz organizacje non-profit.

Przypominamy też, że niedawno opublikowaliśmy wywiad z Nauczycielem Roku 2023 – Radosławem Potracem, który podzielił się nami swoimi spostrzeżeniami na temat koniecznych zmian w polskiej edukacji.

A teraz już bez zbędnej zwłoki prezentujemy zestawienie – Wiosenne aktualności – stypendia i konkursy.

Propozycje stypendiów krajowych

Po pierwsze, zobaczcie nowe stypendia w Polsce:

A jeśli szukacie innego rodzaju stypendiów krajowych, zajrzyjcie do naszej bazy.

Propozycje stypendiów zagranicznych

Po drugie, prezentujemy opublikowane w minionym tygodniu stypendia wyjazdowe:

A szukając innych stypendiów zagranicznych przejrzyjcie naszą bazę!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, dodaliśmy na portalu nowe konkursy:

A prócz tego na MojeStypendium.pl czeka na Was więcej konkursów!

Newsletter Portalu Moje Stypendium

Jeśli chcielibyście dostawać raz na kilka tygodni propozycje najciekawszych informacji o stypendiach i konkursach wprost do skrzynki, to zapraszamy do zapisania się do Newslettera Moje Stypendium. To dobry sposób, by być na bieżąco z ofertami.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.