II cykl spotkam stypendia przyszlosci

4.08.2022

II odsłona cyklu spotkań dla organizatorów stypendialnych pt. „Stypendia przyszłości”

Zapowiadamy drugi cykl spotkań dla organizatorów programów stypendialnych pt. „Stypendia przyszłości – wspólne działania i rozmowy”.

Kontynuujemy dyskusję wokół programów stypendialnych! Zapowiadamy drugi cykl wirtualnych spotkań pod hasłem „Stypendia przyszłości – wspólne działania i rozmowy”. Niebawem opublikujemy więcej informacji, stay tuned 🙂

W drugim cyklu planujemy porozmawiać z kolei o:

  • pandemicznych doświadczeniach,
  • narzędziach cyfrowych potrzebnych do realizacji programów stypendialnych,
  • wsparciu psychologicznym stypendystek i stypendystów.

Zapraszamy do śledzenia portalu www.mojestypendium.pl oraz naszego profilu Facebookowego, gdzie będziemy już wkrótce informować o szczegółach spotkania: zaproszonych Gościach, tematach prezentacji. 

W pierwszym cyklu “Stypendiów przyszłości” z sukcesem udało nam się stworzyć przestrzeń wymiany myśli i doświadczeń. W pierwszym cyklu dyskutowaliśmy o strategicznej promocji, mapowania potrzeb oraz budowania relacji i komunikacji ze stypendystami. Zwieńczeniem naszych spotkaniach jest ogólnodostępna publikacja „Praktyczny poradnik o programach stypendialnych„. Zapraszamy do lektury!

Będzie nam niezmiernie miło, gdy informacją o portalu Moje Stypendium oraz działaniach Fundacji podzielicie ze swoimi stypendystami, odbiorcami działań, współpracownikami, partnerami i sympatykami swoich organizacji. Pakiet bezpłatnych materiałów o portalu można znaleźć w zakładce „O nas”. Zapraszamy do współtworzenia systemu pomocy stypendialnej w Polsce!

Z przyjemnością informujemy, że serwis NGO.pl objął cykl spotkań o „Stypendiach przyszłości” swoim patronatem medialnym.

Czy subskrybujecie Newsletter Moje Stypendium? To prosty sposób, aby co około trzy tygodnie możecie otrzymywać najciekawsze, wybrane przez nas oferty stypendiów i konkursów!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.