zdjęcie liścia ilustrujące artykuł Stypendia krajowe w marcu

1.03.2023

Stypendia krajowe w marcu 2023

W marcu czujemy już nadchodzącą wiosnę, a z nią początek sezonu na stypendia. Zapraszamy do przejrzenia marcowych ofert stypendialnych.

Co nowego na portalu MojeStypendium.pl

Na początek, zanim przejdziemy do zestawienia polskich stypendiów, przypominamy, że niedawno opublikowaliśmy również zestawienie marcowych stypendiów zagranicznych.

Wszystkim ambitnym uczniom, którzy planują rozpoczęcie nauki w dobrej szkole średniej, polecamy dwa interesujące programy stypendialne, które prowadzą aktualnie nabór: Program stypendialny Akademeia High School oraz Program stypendialny HORYZONTY Fundacji EFC.

A poniżej znajdziecie zestawienie – stypendia krajowe w marcu.

Krajowe stypendia w marcu

Stypendia o charakterze naukowym

Na początek podajemy nowości stypendialne naukowe:

Stypendia artystyczne

Zachęcamy też do przejrzenia aktualnych ofert stypendialnych artystycznych i sportowych:

Pamiętajcie, ze nasza bazę aktualizujemy każdego dnia, dlatego warto zaglądać do wyszukiwarki stypendialnej.

Bądź na bieżąco z ofertami stypendiów!

A na koniec, zachęcamy do znalezienia nas na Facebooku i dołączenia do facebookowej grupy Łowcy stypendiów i konkursów. Dzielimy się tam interesującymi informacjami o tematyce edukacyjnej.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.