zdjęcie jesiennych owoców ilustrujące Stypendia krajowe w listopadzie

31.10.2022

Stypendia krajowe w listopadzie 2022

Sezon stypendialny już za nami, ale nadal można znaleźć ciekawe oferty. Serdecznie zachęcamy do regularnego zaglądania do naszych baz stypendiów, konkursów oraz staży. Dziś natomiast prezentujemy oferty z terminami naboru w tym miesiącu – stypendia krajowe w listopadzie 2022.

Co nowego na portalu

Zanim przejdziemy do zestawienia polskich stypendiów, przypominamy, że za kilka dni w aktualnościach ukaże się zestawienie – listopadowe stypendia zagraniczne.

Prócz tego polecamy dwa nasze najnowsze materiały eksperckie. Stypendia socjalne to artykuł o zasadach przyznawania tego typu wsparcia. Natomiast Jaka średnia ocen do stypendium to zestaw wskazówek dotyczących poziomu średniej wymaganego do uzyskania stypendium.

A poniżej znajdziecie zebrane oferty stypendiów w Polsce, do których wnioski można składać w listopadzie.

Krajowe stypendia w listopadzie

Nie przegapcie dostępnych stypendiów!

Na zakończenie zapraszamy do obserwowania MojeStypendium.pl na Facebooku, gdzie dzielimy się interesującymi informacjami o tematyce edukacyjnej. Zachęcamy również do zapisu na wysyłany przez nas raz na jakiś czas newsletter ze stypendialnymi  nowościami.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.