zdjęcie kwiatów kasztanowca ilustrujące artykuł Stypendia, konkursy i staże na wiosnę 2

12.05.2023

Stypendia, konkursy i staże na wiosnę

Oto wiosenne nowości w bazach Moje Stypendium. Zobaczcie aktualne stypendia, konkursy i staże. W zestawieniu znajdziecie przede wszystkim propozycje dla uczniów i studentów, ale także dla naukowców, sportowców i artystów.

Co nowego na MojeStypendium.pl?

Na początek zwracamy Waszą uwagę, że kilka dni temu opublikowaliśmy zestawienie majowych ofert stypendiów krajowych oraz majowych stypendiów zagranicznych. Jeśli nie przeglądaliście jeszcze, to serdecznie zapraszamy.

Prócz tego, polecamy Waszej uwadze Program Stypendiów Pomostowych. Maturzyści z małych miejscowości i niezamożnych rodzin mogą ubiegać się o dofinansowanie na I rok studiów dziennych.

Natomiast jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się czy warto i jak zrobić doktorat za granicą oraz na jakie formy wsparcia możecie liczyć, zachęcamy Was do przeczytania naszego najnowszego artykułu eksperckiego – Doktorat za granicą- poradnik.

A teraz już przejdźmy do zestawienia – Stypendia, konkursy i staże na wiosnę.

Stypendia w Polsce

Po pierwsze, zobaczcie świeże propozycje stypendiów krajowych:

A jeśli szukacie innych stypendiów krajowych? Zajrzyjcie do naszej bazy!

Stypendia zagraniczne

Po drugie, zapraszamy do przejrzenia ofert stypendiów za granicą:

Natomiast inne oferty stypendiów zagranicznych znajdziecie w naszej wyszukiwarce.

Propozycje konkursów

Po trzecie, polecamy konkursy:

Pamiętajcie, że w naszej bazie czekają na Was także inne oferty konkursów!

Oferty stażowe

A na koniec, zerknijcie na propozycje staży:

Newsletter – najciekawsze oferty prosto do skrzynki

Czy subskrybujecie Newsletter Moje Stypendium? To dobry sposób, aby być na bieżąco z ofertami stypendiów i konkursów. Zachęcamy!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.