grafika ilustrująca artykuł Sezonowy wysyp ofert - stypendia i konkursy 2

1.09.2023

Sezonowy wysyp ofert – stypendia i konkursy

Trwa sezon na stypendia. Sami sprawdźcie ile nowych ofert trafiło na mojestypendium.pl w tym tygodniu. Zobaczcie sezonowy wysyp ofert – stypendia i konkursy.

Co słychać na portalu Moje Stypendium?

Jednak zanim przejdziemy do przeglądu aktualnych propozycji stypendialnych – prezentujemy nowe aktualności na MojeStypendium.pl.

Na początek przypominamy, że niedawno opublikowaliśmy Zestawienie wrześniowych stypendiów krajowych. Czy wiecie, że jesień to pełnia sezonu na stypendia? Z początkiem roku szkolnego rusza wiele ofert. Zachęcamy do przejrzenia.

Prócz tego rekomendujemy Wam nasz nowy materiał ekspercki – Stypendia na studiach. Dowiecie się  z niego, jak kiedy i gdzie zdobyć wsparcie stypendialne dla studenta,

A teraz przechodzimy już do zestawienia – Sezonowy wysyp ofert – stypendia i konkursy.

Zestawienie stypendiów krajowych

Po pierwsze, zapraszamy do przejrzenia nowych stypendiów krajowych:

Natomiast, jeśli szukacie innych stypendiów krajowych, zajrzyjcie do naszej bazy. Tam znajdziecie więcej aktualnych ofert.

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, zachęcamy do przejrzenia nowych stypendiów wyjazdowych:

A po więcej stypendiów zagranicznych zapraszamy do naszej bazy!

Zestawienie konkursów

A po trzecie, polecamy nasze nowości konkursowe:

Dodatkowo na portalu MojeStypendium.pl czeka na Was więcej propozycji konkursowych!

Jak nie przegapić stypendiów ani konkursów

Jeśli zależy Wam, by być na bieżąco z aktualnymi ofertami stypendiów i konkursów, zapiszcie się do naszego newslettera oraz dołączcie do grupy Łowcy stypendiów na Facebooku. Możecie również śledzić nas na Facebooku i Instagramie.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.