zdjecie ściany ilustrujące artykuł Rozwijaj pasje i karierę - najnowsze stypendia, konkursy i staże

5.07.2024

Rozwijaj pasje i karierę – najnowsze stypendia, konkursy i staże

W dzisiejszym artykule „Rozwijaj pasje i karierę – najnowsze stypendia, konkursy i staże” zabierzemy Was w podróż po najświeższych ofertach. Odkryjemy programy stypendialne, które wspierają innowacyjność i kreatywność, konkursy, które wyłaniają i nagradzają talent, oraz staże, które oferują bezcenne doświadczenie. Niezależnie od tego, czy jesteście uczniami, studentami, młodymi profesjonalistami, czy pasjonatami w swojej dziedzinie, te możliwości są stworzone, aby pomóc Wam wznieść się na wyżyny Waszego potencjału.

Aktualności na portalu Moje Stypendium

Zanim jednak przedstawimy, zachęcamy Was do przejrzenia zestawienia lipcowych stypendiów w Polsce, a także ofert stypendialnych za granicą.

Prócz tego maturzystom polecamy Fundusz Stypendialny Grupy Pracuj, skierowanego do ambitnych i zaangażowanych społecznie maturzystów, przyszłych studentów na kierunkach związanych z informatyką i nowymi technologiami. Fundusz Grupy Pracuj oferuje stypendia w wysokości 850 zł miesięcznie oraz wsparcie merytoryczne.

Dodatkowo niedawno opublikowaliśmy na naszej stronie artykuł – co po doktoracie? Przeczytajcie w nim o różnych ścieżkach kariery po uzyskaniu tytułu doktora. Natomiast jeśli myślicie o wyjeździe edukacyjnym do Stanów zjednoczonych. to może zainteresować Was artykuł Wyjazd do USA, wymiany i stypendia.

Stypendia krajowe

Po pierwsze, zobaczcie nowe oferty stypendiów w Polsce:

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, prezentujemy aktualne stypendia wyjazdowe:

Zestawienie konkursów

Po trzecie, przedstawiamy nowe ogłoszenia o konkursach:

Propozycje staży

A po czwarte, oto nowe oferty stażowe w naszych bazach:

Więcej podobnych ofert znajdziecie w wyszukiwarce staży.

Wskazówki jak szukać wsparcia rozwojowego

Na koniec zachęcamy Was do zaglądania na nasze kanały – do  grupy Łowcy Stypendiów i Konkursów i na konto MojeStypendium.pl.

Jeśli sądzicie, że to co robimy ma sens, zostańcie Pionierami lub Pionierkami Sprawczości na Patronite i pomóżcie nam docierać z wiedzą o stypendiach do wszystkich, którzy tego potrzebują!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.