29.03.2024

Aktualności – stypendia i konkursy

Zachęcamy Was do przejrzenia aktualności – stypendia i konkursy. Sezon na stypendia powoli się budzi i pojawia się coraz więcej ofert, z których może skorzystać szerokie grono uczniów i studentów. Są też ciekawe propozycje dla naukowców i doktorantów.

Co nowego na Portalu Moje Stypendium?

Na początek wszystkim uczniom, którzy planują rozpoczęcie nauki w dobrej szkole średniej, polecamy Programu Stypendialnego Horyzonty. Jeżeli osiągacie dobre wyniki w nauce, chcecie się dalej rozwijać i poznać przyjaciół na całe życie – zgłoście się! To szansa na naukę w najciekawszych liceach i technikach w Polsce. Fundacja EFC zaprasza uczniów klas 8 szkół podstawowych, którzy mieszkają w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, a miesięczny dochód w rodzinie nie przekracza 1900 złotych netto na osobę. Rekrutacja trwa  tylko do 31 marca!

Dodatkowo przypominamy, że w ostatnich dniach na naszym portalu opublikowaliśmy zestawienia kwietniowych ofert stypendialnych w Polsce i kwietniowych stypendiów zagranicznych.

A teraz, prezentujemy już aktualności – stypendia i konkursy.

Stypendia w Polsce

Poniżej znajdziecie stypendia polskie, które trafiły na MojeStypendium.pl w ciągu ostatnich kilku dni.

Pamiętajcie, że w naszej wyszukiwarce stypendiów znajdziecie więcej stypendiów!

Stypendia zagraniczne

Prócz tego zapraszamy Was do przejrzenia ofert stypendiów zagranicznych:

A jeśli interesują Was inne stypendia zagraniczne, to zajrzyjcie do naszej wyszukiwarki!

Konkursy

Na naszym portalu oprócz stypendiów publikujemy także ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Oto oferty, które pojawiły się w ostatnich dniach:

Więcej różnorodnych konkursów znajdziecie w wyszukiwarce konkursów na portalu Moje Stypendium!

Propozycje staży

Na mojestypendium.pl publikujemy także ciekawe staże:

 

 

Jak nie przegapić żadnej oferty stypendialnej i konkursowej

Byście niczego nie przegapili, rekomendujemy polubienie naszego fanpage na Facebooku oraz zaobserwowanie nas na Instagramie. To najlepsze rozwiązanie, by nie umknęły Wam najcenniejsze oferty stypendiów, konkursów.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.