zdjęcie mozaiki ilustrujące artykuł Nowości tygodnia na portalu MojeStypendium.pl

24.05.2024

Nowości tygodnia na portalu MojeStypendium.pl

Jak w każdy piątek stworzyliśmy dla Was zestawienie –  nowości tygodnia na portalu MojeStypendium.pl. Sezon stypendialny rusza i z każdym tygodniem robi się coraz ciekawiej.

Aktualności na MojeStypendium.pl

Nim jednak przejdziemy do przeglądu co nowego znajdziecie naszych bazach stypendiów i konkursów, zachęcamy do zajrzenia do artykułu poradnikowego – Kto i kiedy dostaje stypendium socjalne. A już w środę 29 maja Ola i Kacper na najnowszym live „Moje Stypendium” przeprowadzą was od A do Z przez cały proces ubiegania się o stypendium! Zapraszamy!

Przypominamy też, że opublikowaliśmy zestawienie aktualnych konkursów artystycznych, muzycznych i literackich. Zaś piszących prace dyplomowe i doktorskie może zainteresować zestawienie konkursów naukowych.

Natomiast maturzystom z małych miejscowości i niezamożnych rodzin przypominamy, że mogą ubiegać się o stypendium na I rok studiów dziennych w ramach ogólnopolskiego programu Stypendiów Pomostowych

A inne oferty stypendialne dedykowane maturzystom zebraliśmy w artykule o bardzo oczywistym tytule – Stypendia dla maturzystów.

A teraz już bez zbędnej zwłoki prezentujemy zestawienie – Nowości tygodnia na portalu MojeStypendium.pl.

Stypendia krajowe

Po pierwsze, zobaczcie nowe stypendia w Polsce:

A jeśli szukacie innego rodzaju stypendiów krajowych, zajrzyjcie do naszej bazy.

Stypendia zagraniczne

Po drugie, prezentujemy opublikowane w mijającym tygodniu stypendia zagraniczne:

A szukając innych stypendiów zagranicznych przejrzyjcie naszą bazę!

Propozycje konkursów

Po trzecie, opublikowaliśmy na MojeStypendium.pl nowe konkursy:

A prócz tego na MojeStypendium.pl czeka na Was więcej konkursów!

Nie przegap najlepszych programów

Na koniec, zapraszamy do znalezienia naszego profilu na Facebooku, gdzie dzielimy się interesującymi informacjami o tematyce edukacyjnej. Możecie również odwiedzić grupę facebookową – Łowcy stypendiów i konkursów.

Marzec to czas rozliczeń podatkowych. Dlatego prosimy Was – pomóżcie rozwijać nasz portal informacyjny o stypendiach.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.