abstrakcyjna grafika ilustrująca Nowości tygodnia na MojeStypendium.pl

17.03.2023

Nowości tygodnia na MojeStypendium.pl

W zestawieniu pokażemy Wam  nowości tygodnia na MojeStypendium.pl, aktualne stypendia, konkursy oraz staże ogłoszone w ostatnich dniach.

Aktualności na portalu

Nim jednak przejdziemy do przeglądu propozycji, zachęcamy do zestawienia marcowych stypendiów krajowych i stypendiów zagranicznych.

Natomiast utalentowanym uczniom, którzy są na etapie wyboru szkoły średniej lub rozważają zmianę liceum w 3 klasie, polecamy zainteresowanie się stypendiami Akademeia High School.

Przypominamy też, że niedawno opublikowaliśmy nowy materiał ekspercki – Jak wypełnić wniosek o stypendium? Poradnik. Znajdziecie w nim wskazówki dotyczące rodzajów wniosków stypendialnych, ich elementów, a także porady, jak najlepiej wypełnić formularz i przedstawić swoją kandydaturę do stypendium.

Jak zapewne wiecie, nasz zespół codziennie wyszukuje nowe ogłoszenia. Prezentujemy zestawienie nowości tygodnia na MojeStypendium.pl.

Zestawienie stypendiów krajowych

Po pierwsze, prezentujemy nowe stypendia krajowe:

A jeśli szukacie innego rodzaju stypendiów w Polsce, zajrzyjcie do naszej bazy.

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, zebraliśmy opublikowane w minionym tygodniu stypendia zagraniczne:

Natomiast po więcej stypendiów zagranicznych zajrzyjcie do naszej bazy!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, proponujemy nowości konkursowe:

A dodatkowo na naszym portalu czekają na Was tez inne konkursy!

Staże studenckie i absolwenckie

Po czwarte, prezentujemy nowe oferty stażowe:

Więcej propozycji staży znajdziecie na naszej stronie..

Pozostańmy w kontakcie

Czy chcielibyście być na bieżąco z informacjami o ciekawych stypendiach i konkursach, to serdecznie polecamy Wam śledzenie Moje Stypendium na Instagramie i na Facebooku.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.