zdjęcie sukulentu ilustrujące artykuł Nowości na portalu Moje Stypendium 2

20.01.2023

Nowości na portalu Moje Stypendium

W zestawieniu pokażemy Wam  nowości na portalu Moje Stypendium, aktualne stypendia, konkursy oraz staże ogłoszone w ostatnich dniach. Jak zwykle o tej porze roku nasza baza stypendialna pełna jest ofert dla sportowców i artystów.

Aktualności na portalu

Nim jednak przejdziemy do przeglądu propozycji, zachęcamy do zestawienia konkursów na prace dyplomowe. Znajdziecie wśród nich konkursy na dyplomy z obszaru humanistyki i nauk społecznych, ale też ścisłych i przyrodniczych.

Natomiast utalentowanym uczniom, którzy są na etapie wyboru szkoły średniej lub rozważają zmianę liceum w 3 klasie, polecamy zainteresowanie się stypendiami Akademeia High School.

Przypominamy też, że niedawno opublikowaliśmy nowy materiał z serii Kierunek: świat i tym razem jest to zestaw wskazówek dla tych wszystkich, którzy myślą o edukacji w Hiszpanii.

Jak zapewne wiecie, nasz zespół codziennie wyszukuje nowe ogłoszenia. Prezentujemy zestawienie nowości na MojeStypendium.pl.

Zestawienie stypendiów krajowych

Po pierwsze, prezentujemy nowe stypendia w Polsce:

A jeśli szukacie innego rodzaju stypendiów krajowych, zajrzyjcie do naszej bazy.

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, zebraliśmy opublikowane w minionym tygodniu stypendia wyjazdowe:

Natomiast po więcej stypendiów zagranicznych zajrzyjcie do naszej bazy!

Zestawienie konkursów

Po trzecie, mamy dla Was nowości konkursowe:

A dodatkowo na naszym portalu czeka na Was więcej propozycji konkursowych!

Staże studenckie i absolwenckie

Po czwarte, prezentujemy interesujące oferty stażowe:

Więcej propozycji stażu znajdziecie w naszej wyszukiwarce.

Newsletter Portalu Moje Stypendium

Czy chcielibyście dostawać raz na kilka tygodni nową porcję wybranych informacji o stypendiach i konkursach? Jeśli tak, to serdecznie polecamy Wam zapisanie się do naszego Newslettera. Raz na kilka tygodni przesyłamy paczkę najlepszych ofert.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.