zdjęcie liście ilustrujące artykuł Nowe w naszej bazie - stypendia i konkursy

10.11.2023

Nowe w naszej bazie – stypendia i konkursy

Jak co piątek przygotowaliśmy zestawienie – Nowe w naszej bazie – stypendia i konkursy. W materiale znajdziecie przede wszystkim propozycje dla uczniów, studentów oraz artystów.

Co nowego na mojestypendium.pl?

Zanim jednak przejdziemy do zestawienia, to chcielibyśmy zarekomendować Wam nasz najnowszy artykuł ekspercki. Pochylimy się w nim nad fińskim systemem edukacji. Czy jest on rzeczywiście jednym z najlepszych na świecie? Rozpoczynamy tym materiałem krótką serię, opisującą najciekawsze systemy edukacji na świecie.

A czy znacie programy oferują wsparcie edukacyjne, rozwojowe i finansowe dla kobiet? Jeśli nie, to zapraszamy Was do przeglądu inicjatyw dedykowanym kobietom.

Prócz tego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą warsztatów i webinarów o stypendiach, które możemy poprowadzić w szkole, w organizacji pozarządowej, instytucji edukacyjnej czy w domu kultury.

Zestawienie – nowe oferty na MojeStypendium.pl

A teraz już zapraszamy do przeglądu zestawienia – Nowe w naszej bazie – stypendia i konkursy.

Stypendia krajowe

Po pierwsze, zobaczcie najnowsze oferty stypendiów krajowych:

A jeśli szukacie stypendiów krajowych innego tupu, sprawdźcie naszą bazę!

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, prezentujemy aktualne stypendia zagraniczne:

Natomiast jeśli szukacie innych stypendiów zagranicznych, to zajrzyjcie na naszą stronę.

Zestawienie konkursów

Po trzecie, przedstawiamy nowe propozycje konkursów:

W wyszukiwarce na naszym portalu znajdziecie również inne oferty konkursów!

Nowe ogłoszenia wprost do skrzynki

Czy korzystacie z Newslettera Moje Stypendium? Zachęcamy! Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertami konkursów i stypendiów, to jest dobry sposób by to osiągnąć. Zapraszamy też na Instagramie, Facebooku oraz w facebookowej grupie Łowcy Stypendiów.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.