zdjęcie proporczyków ilustrujące artykuł Najnowsze stypendia i konkursy 2

31.05.2024

Najnowsze stypendia i konkursy

Szukasz możliwości rozwoju swojego talentu lub wsparcia dalszej edukacji? W naszym zestawieniu – Najnowsze stypendia i konkursy- znajdziesz propozycje dla uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, studentów, a także doktorantów i naukowców.

Aktualności na portalu Moje Stypendium

Zanim jednak przedstawimy , zachęcamy Was do przejrzenia zestawienia czerwcowych stypendiów w Polsce. A za kilka dni opublikujemy także artykuł o stypendiach za granicą, których nabory kończą się w czerwcu.

Prócz tego wśród aktualności na naszej stronie znajdziecie zebrane przez nas konkursy naukowe i konkursy na prace dyplomowe.

Natomiast maturzystom z małych miejscowości i niezamożnych rodzin przypominamy, że mogą ubiegać się o stypendium na I rok studiów dziennych w ramach ogólnopolskiego programu Stypendiów Pomostowych. Stypendia Pomostowe to w sumie aż 10 tys. złotych wsparcia dla młodzieży, która poza dobrymi wynikami w nauce, spełnia pozostałe warunki programu.

Dodatkowo niedawno opublikowaliśmy też na naszym portalu poradnik – Jak wybrać konkurs dla siebie.

Stypendia krajowe

Po pierwsze, zobaczcie nowe oferty stypendiów w Polsce:

wienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, prezentujemy aktualne stypendia wyjazdowe:

Zestawienie konkursów

Po trzecie, przedstawiamy nowe ogłoszenia o konkursach:

Wskazówki jak szukać wsparcia rozwojowego

Na koniec zachęcamy Was do zaglądania na nasze kanały społecznościowe – do facebookowej grupy Łowcy Stypendiów i Konkursów i na Instagramowe konto MojeStypendium.pl.

Sądzisz, że to co robimy ma sens? Zostań Pionierem lub Pionierką Sprawczości na Patronite i pomóż nam docierać z wiedzą o stypendiach do wszystkich, którzy tego potrzebują!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.