zdjęcie konwalii ilustrujące artykuł Mamy dla Was nowe stypendia i konkurs 2

26.05.2023

Mamy dla Was nowe stypendia i konkursy

Prezentujemy nowości w bazach MojeStypendium.pl. Mamy dla Was nowe stypendia i konkursy oraz staże. W tym zestawieniu znajdziecie przede wszystkim propozycje dla uczniów, studentów i artystów, ale też kilka ciekawych ofert dla doktorantów.

Co nowego na MojeStypendium.pl?

Na początek zwracamy Waszą uwagę, że kilka dni temu opublikowaliśmy zestawienia majowych ofert stypendiów krajowych i stypendiów zagranicznych. Jeśli nie przeglądaliście jeszcze, to koniecznie powinniśmy tam zajrzeć.

Polecamy też Waszej uwadze nasz materiał ekspercki – Czy istnieje sezon na stypendia? Jeśli zastanawialiście się kiedykolwiek, w jakim okresie warto szukać ofert stypendialnych, to ten materiał jest dla Was.

Tegorocznym maturzystom przypominamy, że niebawem rusza nabór do Programu Stypendiów Pomostowych. Od 7 lipca wnioski o Stypendium Pomostowe składać mogą kandydaci przyjęci na polskie uczelnie publiczne na I rok studiów dziennych, pochodzący ze wsi lub małych miejscowości (do 20 tys. mieszkańców) i z niezamożnych rodzin, którzy dodatkowo spełniają jeden z warunków program

A teraz już nie przeciągając, przechodzimy do zestawienia – nowe stypendia i konkursy.

Stypendia w Polsce

Po pierwsze, zobaczcie aktualne propozycje stypendiów krajowych:

A może szukacie innych stypendiów krajowych? Zajrzyjcie do naszej bazy!

Stypendia zagraniczne

Po drugie, zapraszamy do przejrzenia ofert stypendiów za granicą:

Inne oferty stypendiów zagranicznych znajdziecie w naszej wyszukiwarce.

Propozycje konkursów

Po trzecie, polecamy konkurs:

W naszej bazie czekają na Was także inne oferty konkursów!

Oferty stażowe

A na koniec, zerknijcie na propozycję stażu:

Newsletter – najciekawsze oferty prosto do skrzynki

Czy subskrybujecie Newsletter Moje Stypendium? To prosty sposób, aby co około trzy tygodnie możecie otrzymywać najciekawsze, wybrane przez nas oferty stypendiów i konkursów. Serdecznie polecamy!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.