4.05.2023

Maj 2023 – stypendia zagraniczne

Każdego tygodnia dodajemy do naszych baz nowe stypendia. Dlatego warto zaglądać na mojestypendium.pl regularnie. A poniżej znajdziecie oferty majowych stypendiów wyjazdowych. Zapraszamy do przejrzenia.

Co nowego w Moim Stypendium?

Zanim jednak przejdziemy do zestawienia zapraszamy Was do lektury naszych najnowszych artykułów z cyklu Kierunek:Świat. Tym razem opisujemy system szkolnictwa, studiowania w Belgii i w Finlandii czym warto pamiętać decydując się na przeprowadzkę do tych krajów.

A teraz zapraszamy już do zestawienia – maj 2023 – stypendia zagraniczne.

Zagraniczne stypendia w maju 2023

Nie przegapcie nowych wpisów i ofert na naszym portalu!

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi nowościami pojawiającymi się na naszym portalu zapiszcie się na nasz newsletter! Raz w miesiącu wysyłamy nim najciekawsze oferty opublikowane na naszym portalu.

Prócz tego rekomendujemy Wam także śledzenie nas na Instagramie oraz Facebooku.

Dodatkowo, by łatwiej znaleźć oferty stypendialne na kolejne miesiące, pamiętajcie o zaglądaniu do naszego kalendarium. Dzięki temu nie umkną Wam żadne oferty!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.