baner - pomarańczowy dym i napis stypendia konkursy staże

24.02.2023

Lutowe nowości na portalu MojeStypendium!

To już ostatni piątek lutego! Jakie oferty dodaliśmy na nasz portal w ubiegłym tygodniu? W zestawieniu znajdziecie nowe stypendia, konkursy i staże, które pojawiły się na naszym portalu. Zapraszamy do lektury!

Co nowego na portalu Moje Stypendium?

W ostatnim tygodniu opublikowaliśmy dwa nowe zestawienia stypendiów dla osób z Ukrainy. Dziś, w dniu publikacji tego artykułu, mija rok od wybuchu wojny w Ukrainie. Postanowiliśmy przygotować zestawienia ofert stypendiów, które dostępne są dla osób z Ukrainy w 2023 roku. W tym miejscu znajduje się zestawienie stypendiów krajowych, a tutaj znajdziecie stypendia zagraniczne. Dajcie o nich znać swoim znajomym, którzy przyjechali do Polski i studiują lub rozwijają tutaj swoje kariery naukowe.

Dodatkowo polecamy Wam stypendia Akademeia High School dla uzdolnionych uczniów. Wsparcie dostępne jest na czteroletni program szkoły średniej i na dwuletni program maturalny brytyjskiej matury A Level. W ramach stypendium uzyskuje się zwolnienie z całości lub części opłat czesnego.

Ruszyła także rekrutacja do Programu Stypendialnego Horyzonty. Jest on skierowany do uczniów klas ósmych, którzy chcą podjąć naukę w wybranych szkołach w dużych miastach, a którym trudno byłoby zrealizować te marzenia ze względów finansowych.

Nowości na portalu Moje Stypendium

A teraz zapraszamy Was już do zestawienia ofert, które w ostatnich dniach dodaliśmy na nasz portal. Znajdziecie tu stypendia krajowe, stypendia zagraniczne, konkursy oraz propozycję stażu.

Stypendia krajowe

Oto stypendia krajowe, które dodaliśmy na portal w ostatnich dniach.

Pamiętajcie, że na naszej stronie znajdziecie więcej stypendiów krajowych!

Stypendia zagraniczne

Poniżej znajdziecie stypendia zagraniczne, które udało nam się dodać na portal w tym tygodniu.

Sięgnijcie po więcej ofert stypendiów zagranicznych!

Konkursy

Poniżej znajdziecie konkursy, które pojawiły się na naszym portalu w ubiegłym tygodniu.

Sprawdźcie także inne konkursy dostępne na portalu!

Staż

W ostatnim tygodniu dodaliśmy jedną ofertę stażu – skierowaną do studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

Inne staże znajdziecie w naszej wyszukiwarce!

Zapraszamy na sesję Q&A na temat stypendiów!

W środę, 1 marca o godz. 16:00 na naszym Facebooku planujemy sesję pytań i odpowiedzi na temat stypendiów! Pojawią się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat stypendiów czyli: kto może dostać stypendium, jakie są stypendia i kiedy najlepiej jest o nie aplikować.

Dołączajcie do naszego wydarzenia i zaproście znajomych – w czasie transmisji będziecie mogli także zadać swoje pytania!

Jeśli chcecie być na bieżąco zapiszcie się do naszego newslettera. Dzięki temu, raz w miesiącu najciekawsze oferty trafią prosto do Waszej skrzynki. Wyszukiwanie stypendiów może także ułatwić Wam kalendarium stypendialne! Dodatkowo obserwujcie nas na Instagramie oraz chodźcie na naszego nowego TikToka, na którym opowiadamy zarówno o stypendiach, jak i e-wolontariacie. Możecie także dołączyć do naszej grupy – Łowcy Stypendiów. Dzięki tym krokom, żadna oferta Wam nie umknie! 🙂

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.