konkursy na prace dyplomowe

15.01.2023

Konkursy na prace dyplomowe 2023

Konkursy na prace dyplomowe cieszą się dużą popularnością wśród studentów i absolwentów uczelni. Na naszym portalu staramy się mapować jak najwięcej różnorodnych konkursów naukowych, a poniższe zestawienie powinno ułatwić Wam wyszukiwanie tych, które dotyczą właśnie prac dyplomowych. Prezentujemy tu konkursy na prace z różnych obszarów nauki: nauk humanistycznych i społecznych, ścisłych i przyrodniczych, a także konkursy na prace związane z miastami i regionami Polski. Mamy nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie!

Zanim przejdziemy do zestawienia – sprawdźcie co nowego pojawiło się na naszym portalu na początku 2023 roku.

Co nowego na MojeStypendium.pl?

Ania z naszego zespołu przygotowała dla Was nowy artykuł z cyklu Kierunek: Świat. Tym razem postawiliśmy na chłodną Finlandię. Natomiast Alicja, nasza wolontariuszka napisała dla Was o Belgii. Jeśli myślicie o studiach za granicą koniecznie sprawdźcie artykuły z tego cyklu!

Pamiętajcie też, by regularnie odwiedzać nasze aktualności – znajdziecie tam wszystkie publikowane przez nas artykuły, a także zestawienia stypendiów na każdy miesiąc oraz tygodniowe zestawienia nowych ofert na portalu.

Czy wiecie też, że mamy angielską wersję naszej strony? Znajdziecie na niej blog, a na nim wpisy dla osób, które chciałyby studiować w Polsce. Jeśli znacie kogoś z zagranicy (a jesteśmy przekonani, że tak jest 😉 ) przekażcie tej osobie informację o naszych artykułach! Na blogu można znaleźć informacje o ciekawych miejscach do odwiedzenia w Polsce, formalnościach, które należy spełnić, by móc u nas studiować czy wskazówki, w jakich organizacjach warto działać na studiach. I oczywiście wiele, wiele więcej! 🙂

A teraz zapraszamy już do sprawdzenia konkursów na prace dyplomowe w 2023 roku.

Konkursy na prace dyplomowe

Konkursy na prace dyplomowe z zakresu nauk humanistycznych i społecznych:

Konkursy na prace dyplomowe z zakresu nauk ścisłych i przyrodniczych:

Konkurs na prace dyplomowe związane z miastem lub regionem:

Pamiętajcie, że naszą bazę konkursów uzupełniamy na bieżąco. Dlatego zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki konkursów.

Dołącz do nas w social mediach i bądź na bieżąco!

Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertami konkursów, stypendiów i staży zapraszamy Was do śledzenia nas w naszych mediach społecznościowych! Znajdziecie nas na Instagramie, Facebooku oraz w grupie Łowcy Stypendiów. Jeśli chcecie raz w miesiącu dostawać najciekawsze oferty prosto do Waszych skrzynek mailowych – zapiszcie się na nasz newsletter. A jeśli lubicie naszą pracę i korzystacie z naszego portalu – wesprzyjcie nas na Patronite. Odpowiednik jednej kawy na mieście pomaga nam spełniać marzenia jeszcze większej ilości ambitnych i zdeterminowanych osób Dziękujemy! 🙂

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.