Konkursy dla naukowców - zestawienie. Pomarańczowy napis na abstrakcyjnym, jasnym tle.

23.07.2023

Konkursy dla naukowców: nowe zestawienie

Konkursy dla naukowców na mojestypendium.pl? Jeśli znacie portal Moje Stypendium przede wszystkim jako kopalnia wiedzy o stypendiach, może zaskoczyć Was to, że piszemy tu także o konkursach. A jednak – także o konkursach wiemy całkiem sporo! 🙂

Konkursy dla naukowców na Moje Stypendium

Po pierwsze, od wielu lat zbieramy dla Was z całej Polski i świata informacje o aktualnych konkursach różnego typu. Wyszukiwarka konkursów też ma swoją legendę, by ułatwić Wam poszukiwania wymarzonej inicjatywy. A zatem jeśli  zastanawiacie się, jakie są aktualne konkursy naukowe, zapraszamy!

Po drugie, staramy się cyklicznie publikować dla Was zestawienia konkursowe. Gdzie jest znajdziecie? Zaglądajcie do naszych aktualności oraz artykułów, by poznać nowe autorskie zestawienia naszego zespołu!

Po trzecie, jeśli zastanawiacie się, jakie konkursy dla naukowców (w tym studentów, absolwentów, doktorantów) mamy obecnie na portalu – zapraszamy do lektury!

Aktualne konkursy dla naukowców

Konkursy na prace dyplomowe: lato 2023

Na początek przedstawiamy kilka konkursów na prace dyplomowe, których nabory kończą się podczas wakacji.

Konkursy na prace dyplomowe: początek roku akademickiego 2023/2024

Zaś w tej części przeczytajcie o konkursach na prace dyplomowe, których terminy zgłoszeń upływają na początku kolejnego roku akademickiego!

Cykliczne konkursy dla naukowców

Na zakończenie przypominamy jeszcze o tym, jak szukać ważnych, cyklicznych konkursów dla naukowców. Jeśli zastanawiacie się więc jakie są inne konkursy dla naukowców, w których można wziąć udział w innym okresie, ta część artykułu jest dla Was!

Konkursy dla naukowców, czyli konkursy o charakterze naukowym dla studentów, doktorantów, absolwentów, naukowców – szczególnie te na prace dyplomowe, znajdziecie bez problemu na portalu. Wystarczy kliknąć i na bieżąco śledzić powyższy link. 🙂

Co ważne, w Polsce istnieje wiele konkursów na prace naukowe, które realizowane są cyklicznie. Dobra wiadomość jest taka, że mapujemy jest dla Was przez cały rok, a za kilka miesięcy opublikujemy kolejne zestawienie!

Dodatkowo, na portalu publikujemy także inne konkursy dla naukowców, jak:

Na zakończenie

A czy dobrze byłoby być zawsze na bieżąco z nowinkami o konkursach i stypendiach? Jeśli tak, to zapraszamy do zapisu na nasz newsletter oraz śledzenia nas na Facebooku i Instagramie. A przede wszystkim – zachęcamy do częstych wizyt na portalu!

Jeżeli ten artykuł był dla Was pomocny i chcecie, żebyśmy tworzyli ich więcej — dorzućcie nam cegiełkę. Dziękujemy! 

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.