zdjęcie artystki ilustrujące artykuł Konkursy artystyczne, poetyckie 2

10.07.2024

Konkursy artystyczne, poetyckie i muzyczne – edycja letnia

Co artyści znajdą dla siebie na portalu Moje Stypendium?

W świecie sztuki i literatury, konkursy stanowią nie tylko platformę dla twórców do prezentacji swoich dzieł, ale także okazję do zdobycia uznania i nagród. W niniejszym artykule przyjrzymy się aktualnym ofertom konkursów poetyckich, literackich, artystycznych, filmowych i rzeźbiarskich. Od lokalnych inicjatyw po międzynarodowe wydarzenia, każdy konkurs ma swoją unikalną charakterystykę i wymagania, które przyciągają różnorodnych uczestników. Przeglądając konkursy artystyczne, poetyckie i muzyczne, zwróćcie uwagę na kryteria udziału, terminy zgłoszeń oraz nagrody.

Jak zapewne już wiecie, jedną z ważniejszych części bazy mojestypendium.pl, obok stypendiów naukowych, są oferty skierowane dla artystów. Na portalu znajdziecie nie tylko krajowe stypendia artystyczne oraz programy zagraniczne skierowane do twórców, architektów i projektantów, ale także konkursy artystyczne, graficzne, lietarackie, poetyckie, fotograficzne, a nawet muzyczne.

Jednak to nie wszystko, bo wśród aktualności na naszym portalu czekają na Was nasze materiały eksperckie i poradnikowe. Na przykład zestawy wskazówek – Jak budować rozpoznawalność artysty, Jak zdobyć stypendium artystyczne.

A teraz, zapraszamy Was już do przeglądu – Konkursy artystyczne, poetyckie i muzyczne – edycja letnia.

Konkursy artystyczne na druga połowę lipca

Czekają na Was w naszej wyszukiwarce konkursy artystyczne, do których zgłaszać możecie  jeszcze w lipcu. To już na nie ostatni dzwonek.

Konkursy artystyczne na sierpniu

Po drugie, przedstawiamy ciekawe konkursy których termin naboru mija w sierpniu:

Konkursy artystyczne we wrześniu

Po trzecie, oto konkursy artystyczne, do których zgłoszenia można słać jeszcze w czerwcu:

Jeśli wśród przedstawionych pozycji, nic Was nie zainteresowało, to pamiętajcie, że każdego tygodnia dodajemy nowe konkursy. Zachęcamy do regularnego zaglądania do  wyszukiwarki konkursów artystycznych.

Natomiast tych, którzy co miesiąc chcieliby dostawać wybrane, najciekawsze naszym zdaniem oferty stypendiów i konkursów wprost do skrzynki mailowej – zapraszamy do zapisów na newsletter Mojego Stypendium!

Uważacie, że nasza praca jest ważna? Zostańcie Entuzjastami Edukacji na Patronite i pomóżcie nam docierać z wiedzą o stypendiach jeszcze szerzej!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.