zdjęcie niezapominajek ilustrujące artykuł Dziś, jak co piątek, prezentujemy Jakie nowe stypendia i konkursy opublikowaliśmy w tym tygodniu. W zestawieniu znajdziecie przede wszystkim propozycje dla studentów i artystów. Ale nie tylko! 2

19.05.2023

Jakie nowe stypendia i konkursy opublikowaliśmy w tym tygodniu?

Dziś, jak co piątek, prezentujemy Jakie nowe stypendia i konkursy opublikowaliśmy w tym tygodniu. W zestawieniu znajdziecie przede wszystkim propozycje dla studentów i artystów. Ale nie tylko!

Co nowego na mojestypendium.pl?

Zanim jednak przejdziemy do zestawienia ofert, to chcielibyśmy tym, którzy jeszcze nie zajrzeli do zestawienia majowych ofert stypendiów krajowych, przypomnieć o  tym. Polecamy również artykuł o majowych ofertach zagranicznych.

Tegorocznym maturzystom gorąco polecamy zainteresowanie się ofertą Programu Stypendiów Pomostowych. Aż 7 tysięcy złotych wsparcia czeka na młodzieży z małych miejscowości i niezamożnych rodzin.

Natomiast jeśli kiedykolwiek przeszło Wam przez myśl, że studia, doktorat w Belgii to dobry pomysł, to zachęcamy do przejrzenia naszego materiału Kierunek: Belgia.

Zestawienie – nowe oferty na MojeStypendium.pl

A teraz już zapraszamy do przeglądu zestawienia – Jakie nowe stypendia i konkursy opublikowaliśmy w tym tygodniu na MojeStypendium.pl

Stypendia krajowe

Po pierwsze, zobaczcie najnowsze oferty stypendiów krajowych:

A jeśli szukacie stypendiów krajowych innego tupu, sprawdźcie naszą bazę!

Zestawienie stypendiów zagranicznych

Po drugie, prezentujemy aktualne stypendia zagraniczne:

Natomiast jeśli szukacie innych stypendiów zagranicznych, to zajrzyjcie do naszej wyszukiwarki.

Zestawienie konkursów

Po trzecie, przedstawiamy aktualne propozycje konkursów:

W wyszukiwarce na naszym portalu znajdziecie też inne oferty konkursów!

Propozycja stażu

A na koniec, polecamy jeszcze ciekawą ofertę stażu:

Nowe ogłoszenia wprost do skrzynki

Czy korzystacie z Newslettera Moje Stypendium? Serdecznie zachęcamy! A, jeśli chcecie być na bieżąco z ofertami konkursów, stypendiów i staży zapraszamy do śledzenia nas w naszych mediach społecznościowych. Spotkajmy się na Instagramie, Facebooku oraz w grupie Łowcy Stypendiów.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.