zdjęcie truskawek ilustrujące artykuł Czerwiec 2024 - stypendia w Polsce

28.05.2024

Czerwiec 2024 – stypendia w Polsce

Rusza sezon na stypendia! Sprawdźcie, co czeka na Was w czerwcu!

Lato zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim rozpoczyna się gorący okres dla wszystkich poszukujących stypendiów! Czerwiec to miesiąc bogaty w różnorodne oferty skierowane do uczniów, studentów i doktorantów. Bez względu na to, na jakim etapie edukacji jesteście i w jakiej dziedzinie się rozwijacie, sprawdźcie czy znajdziecie coś dla siebie!

W tym artykule zebraliśmy dla Was informacje o najciekawszych stypendiach, o które można aplikować w czerwcu. Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z opisami i warunkami rekrutacji, aby wybrać te, które najlepiej odpowiadają Waszym potrzebom i aspiracjom.

Co nowego na MojeStypendium.pl?

Przede wszystkim, w związku ze startem sezonu na stypendia przypominamy Wam nasz Krótki przewodnik po stypendiach oraz zestaw wskazówek Jak wypełnić wniosek stypendialny.

Natomiast maturzystom rekomendujemy, że nasze mini zestawienie ofert stypendialnych dedykowanych właśnie tym, którzy aplikują w tym roku na 1 rok studiów.

Dodatkowo polecamy Wam artykuł, w który zebraliśmy wiosenne konkursy artystyczne oraz konkursy naukowe i na prace dyplomowe.

Poniżej publikujemy zestawienie ofert – Czerwiec 2024 – stypendia w Polsce – ogólnokrajowe i regionalne.

Stypendia ogólnopolskie w czerwcu

Po pierwsze, przejrzyjcie nowe oferty stypendiów ogólnopolskich:

Stypendia regionalne w czerwcu

Po drugie, polecamy świeżą ofertę stypendiów regionalnych:

A na koniec…

Na zakończenie, jeśli nie chcecie, by aktualne stypendia w Polsce Wam umknęły, przyjmijcie zaproszenie do polubienia Portalu MojeStpendium.pl na Facebooku. Dodatkowo, serdecznie polecamy Wam zapisanie się do naszego Newslettera stypendialno-konkursowego.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.