zdjęcie roślinki ilustrujące artykuł Co pojawiło się w tym tygodniu - stypendia i konkursy 2

15.03.2024

Co pojawiło się w tym tygodniu – stypendia i konkursy

W zestawieniu – Co pojawiło się w tym tygodniu – znajdziecie ciekawe możliwości rozwojowe. Zanim przejdziemy do przeglądu propozycji, zobaczcie co ostatnio pojawiło się w aktualnościach na naszym portalu.

Serdecznie polecamy opublikowany w ostatnich dniach na naszym portalu wywiad w Nauczycielem Roku 2023 – Radosławem Potracem. Rozmawialiśmy o tym, jak  zmienić polską edukację.

Prócz tego przypominamy, że wciąż jest aktualne zestawienie marcowych stypendiów krajowych i zestawienie marcowych stypendiów zagranicznych.

Natomiast wszystkim uczniom, którzy planują rozpoczęcie nauki w dobrej szkole średniej, polecamy Programu Stypendialnego Horyzonty. Jeżeli osiągacie dobre wyniki w nauce, chcecie się dalej rozwijać i poznać przyjaciół na całe życie – zgłoście się! To szansa na naukę w najciekawszych liceach i technikach w Polsce. Fundacja EFC zaprasza uczniów klas 8 szkół podstawowych, którzy mieszkają w miejscowościach do 30 tysięcy mieszkańców, a miesięczny dochód w rodzinie nie przekracza 1900 złotych netto na osobę. Rekrutacja trwa do 31 marca!

Stypendia krajowe

Po pierwsze, przejrzyjcie oferty stypendiów krajowych:

Stypendia zagraniczne

Po drugie, zobaczcie jakie stypendia zagraniczne dla Was przygotowaliśmy:

Propozycje konkursów

Po trzecie, zachęcamy do :

Propozycja stażu

Na koniec mamy dla Was ofertę stażu studenckiego:

  • Comarch – wakacyjny program IT
    Dla studentów
    Zasięg: województwo dolnośląskie, łódzkie, lubelskie, małopolskie, mazowieckie, śląskie, wielkopolskie

Wesprzyjcie MojeStypendium.pl!

Dodatkowo gorąco zapraszamy do wsparcia naszych działań za pomocą  Fanimani oraz Portalu Patronite. Jeśli często zaglądacie nas odwiedzacie, to w podlinkowanych tu artykułach znajdziecie kilka sposobów na podziękowanie za naszą pracę.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.