15.09.2023

Co nowego w sezonie na stypendia

Zapraszamy do przeglądu aktualnych ofert na Moje Stypendium – Co nowego w sezonie na stypendia. Jednak w tym artykule poza stypendiami znajdziecie też kilka konkursów oraz propozycję stażu.

Co nowego na mojestypendium.pl?

Nim jednak przedstawimy nasze propozycje stypendiów i konkursów, to przypominamy, że w aktualnościach opublikowaliśmy zestawienia – wrześniowe stypendia krajowe i wrześniowe stypendia zagraniczne.

Prócz tego mamy dla Was zestawienie konkursów na prace dyplomowe z różnych obszarów nauki: nauk humanistycznych i społecznych a także nauk ścisłych, przyrodniczych i ekonomii.

Dodatkowo rekomendujemy Wam nasz najnowszy materiał ekspercki, w który odpowiadamy na pytanie – Kto przyznaje stypendia.

A teraz już zapraszamy do przeglądu zestawienia – co nowego w sezonie na stypendia.

Zestawienie stypendiów krajowych

Po pierwsze, polecamy najnowsze oferty stypendiów krajowych:

A jeżeli szukacie innych stypendiów krajowych, to zachęcamy do sprawdzenia co jeszcze dla Was mamy w naszej bazie!

Propozycje stypendiów zagranicznych

Po drugie, zachęcamy Was do przejrzenia propozycji stypendiów wyjazdowych:

A po więcej oferty stypendiów zagranicznych, zapraszamy w do wyszukiwarki MojeStypendium.pl.

Zestawienie konkursów

Po trzecie, w minionym tygodniu opublikowaliśmy nowe konkursy:

Pamiętajcie, że na naszym portalu możecie znaleźć więcej konkursów!

Oferta stażu

Na zakończenie, prezentujemy nowe ogłoszenie o stażu:

Przestrzeń do zadania pytań i szukania podpowiedzi

Czy znacie naszą grupę Łowcy stypendiów i konkursów na Facebooku? Jeśli nie, to serdecznie Was tam zapraszamy. To miejsce, gdzie możecie zadać nurtujące Was pytania o stypendia, podzielić wiedzą i doświadczeniem oraz znaleźć wiele ciekawych ofert konkursów, staży i stypendiów.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.