zdjęcie splotu swetra wełnianego ilustrujące artykuł Aktualności w bazach stypendiów i konkursów 2

13.01.2023

Aktualności w bazach stypendiów i konkursów

Dziś, jak co piątek, zapraszamy do przeglądu tego, co nowego pojawiło się w naszych wyszukiwarkach w tym tygodniu – aktualności w bazach stypendiów i konkursów. W zestawieniu znajdziecie przede wszystkim propozycje dla sportowców i artystów, ale też oferty dla studentów i naukowców.

Co nowego na mojestypendium.pl?

Nim jednak przedstawimy nowości w bazach stypendiów i konkursów, to przypominamy, że w aktualnościach opublikowaliśmy zestawienia – stypendia krajowe w styczniu i stypendia zagraniczne w styczniu.

Prócz tego serdecznie polecamy najnowszy materiał z cyklu Kierunek: świat i tym razem zapraszamy do Hiszpanii. Wszystkim, którzy kiedykolwiek myśleli o studiach na Półwyspie Iberyjskim, w artykule Kierunek: Hiszpania przekazujemy cenne wskazówki.

Natomiast utalentowanym uczniom, kończącym w tym roku szkołę podstawową lub klasę 2 liceum, polecamy zapoznanie się z ofertą stypendiów Akademeia High SchoolIstnieją dwie drogi ubiegania się o to stypendium: udział w konkursie akademickim lub konkursie artystycznym.

A teraz już zapraszamy do przeglądu aktualności w bazach stypendiów i konkursów

Zestawienie nowych stypendiów krajowych

Po pierwsze, proponujemy najnowsze oferty stypendiów w Polsce:

A jeżeli szukacie ofert stypendialnych innego typu, to zachęcamy do sprawdzenia co jeszcze mamy w naszej wyszukiwarce!

Propozycje stypendiów zagranicznych

Po drugie, zachęcamy do przeglądu propozycji stypendiów zagranicznych:

A po więcej oferty stypendiów wyjazdowych, zapraszamy w do naszej wyszukiwarki.

Zestawienie konkursów

Po trzecie, mamy dla Was nowe propozycje konkursów:

Pamiętajcie, że na naszym portalu możecie znaleźć więcej konkursów!

Oferta stażu

Na koniec, proponujemy ogłoszenie o stażu:

Newsletter Moje Stypendium

Jeśli jeszcze nie zapisaliście się do naszego newslettera, to serdecznie zachęcamy. Raz na kilka tygodni przesyłamy wprost do Waszych skrzynek porcję najciekawszych według nas ofert stypendialnych i konkursowych. Serdecznie zachęcamy!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.