zdjęcie prac dyplomowych ilustrujące artykuł Aktualne konkursy na prace dyplomowe 2

16.08.2023

Aktualne konkursy na prace dyplomowe

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie konkursów na prace dyplomowe z różnych obszarów nauki: nauk humanistycznych i społecznych a także nauk ścisłych, przyrodniczych i ekonomii. Dodatkowo zebraliśmy też konkursy na prace związane z miastami i regionami Polski. Jeśli jesteście autorami ciekawej pracy licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej lub doktorskiej, to zachęcamy do przejrzenia zestawienia. Być może czeka na Was konkurs, o którym wcześniej nie słyszeliście.

Wiemy, że konkursy na prace dyplomowe cieszą się dużą popularnością. Na MojeStypendium.pl staramy się mapować jak najwięcej różnorodnych konkursów naukowych. Natomiast poniższe zestawienie powinno ułatwić Wam przejrzenie tych, które dotyczą prac dyplomowych.

Konkursy na prace dyplomowe z zakresu nauk humanistycznych i społecznych:

Konkursy na prace dyplomowe z zakresu nauk ścisłych, przyrodniczych i ekonomii:

Konkurs na prace dyplomowe związane z miastem lub regionem:

Pamiętajcie, że naszą bazę konkursów uzupełniamy na bieżąco. Dlatego zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki konkursów.

Dołącz do nas w social mediach!

Jeśli chcecie być na bieżąco z ofertami konkursów, a także stypendiów i staży, to zapraszamy Was do śledzenia nas w  mediach społecznościowych! MojeStypendium.pl znajdziecie na Instagramie, Facebooku oraz w grupie Łowcy Stypendiów. Natomiast jeśli chcecie raz w miesiącu dostawać najciekawsze oferty prosto do skrzynki mailowej – polecamy zapisanie się na nasz newsletter.

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.