18.02.2024

Aktualne konkursy artystyczne i literackie

Co artyści znajdą dla siebie na portalu Moje Stypendium?

Jak zapewne wiecie, istotną częścią bazy mojestypendium.pl są oferty skierowane dla artystów. Na naszej stronie znajdziecie nie tylko krajowe stypendia artystyczne oraz programy zagraniczne skierowane do twórców, architektów i projektantów, ale także konkursy artystyczne, graficzne, architektoniczne, lietarackie, poetyckie, a nawet muzyczne.

Jednak to nie wszystko. Przypominamy, że wśród artykułów na MojeStypendium.pl czekają na Was nasze materiały eksperckie. A wśród nich zestawy wskazówek – Jak budować rozpoznawalność artysty, Jak zdobyć stypendium artystyczne.

A teraz, zapraszamy Was już do przeglądu – Aktualne konkursy artystyczne i literackie.

Konkursy artystyczne na drugą połowę lutego

Na początek, przedstawiamy cztery ciekawe konkursy których termin naboru mija w ciągu najbliższych tygodni:

Konkursy artystyczne na marzec

Następnie, przechodzimy do przeglądu marcowych propozycji konkursów artystycznych – literackich, poetyckich, muzycznych, plastycznych i graficznych.

Konkursy artystyczne w kwietniu

Dodatkowo, pojawiły się już konkursy artystyczne, do których zgłaszać możecie się w kwietniu tego roku.

Jeśli jednak wśród powyższych pozycji nie znaleźliście nic dla siebie – nic straconego! Zachęcamy do regularnego zaglądania do naszej bazy konkursów artystycznych. Każdego tygodnia dodajemy nowe, interesujące inicjatywy.

Natomiast jeśli każdego miesiąca chcecie dostawać wybrane, najciekawsze oferty stypendiów i konkursów wprost do swojej skrzynki mailowej – zapraszamy do zapisów na newsletter Mojego Stypendium!

Uważasz, że nasza praca jest ważna? Zostań Entuzjastą Edukacji na Patronite i pomóż nam docierać z wiedzą o stypendiach jeszcze szerzej!

Fundacja Dobra Sieć nie ponosi odpowiedzialności za decyzje podjęte przez użytkowników serwisu na podstawie informacji opublikowanych na stronach www.mojestypendium.pl. Rozpowszechnianie całości lub fragmentów tekstów zamieszczanych w serwisie www.mojestypendium.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych bez podania źródła wymaga zgody serwisu www.mojestypendium.pl.